Zavrieť

Porady

Mam preplatok u exekutora, no za 20 dni nebol schopny mi to poslat na ucet.

ANo, mal som na krku exekuciu, splatil som to mesacne, nie malo, a teraz uz konecne som vyplatil vsetko, no rozhodnutie som dostal asi 5 dni potom ze exekucia sa zrusi ku koncu predchadzajuceho mesiaca ako bola poslana dalsia splatka. Tym padom mi vznikol preplatok co by som bol rad, keby som dostal naspat. Nehovorim o tom, ze na pevnu linku nie je mozne dovolat (nik neberie) na rozhodnuti som nasiel cislo na mobil na ktore sa mi podarilo dovolat raz, potom mi bolo povedane, ze potrebuje cislo mojho uctu, kam to ma poslat, to som aj poslal sms-ko, dostal som aj odpoved, ze "dakujem, posielam". No to bolo 31.5. tohto roka a zatial nic som nedostal. Dovolat sa mi nezadarilo, nebral telefon, posielal som sms-ky, ktore boli dorucene, no zase som nedostal odpoved, a nezavolali mi, vobec nic. Trosku ma to znervoznuje a chcel by som vediet, ze co by ste robili? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    coldweek Dakujem, skusim...este by som spytal, ci neviete ci tam je lehota, dokedy musi exekutor takyto vyuctovanie poslat, a nasledne vyplatit preplatok?

    Mam preplatok u exekutora, no za 20 dni nebol schopny mi to poslat na ucet.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.