Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
lujza.j ....hmmm a to ako z večera do rána?mali Arabelin prsteň...alebo sa sa teraz zobudil.....
Brunitko Toto nie je reakcia k veci. Ale hej, z vecera do rana, ked som bola odcestovana.
buchač Upresni detaily ...
Veľkosť ,umiestnenie , strecha , základy a podobne .
Inak otázka nedáva zmysel .
marjankaj Najlepšie by bolo nakresliť. Teda to sú informácie. Ale teraz keď neprší, tak ti nezateká, či?
Brunitko Je to únavné čítať tie pokusy o pseudohumorné sebaprevedenie. Naozaj tu nie je nik, kto by mi poradil, ako mám postupovať pri poškodení majetku susedom?
marjankaj Kdejaký dilinko sem dá príspevok, z ktorého by podstatu vudedukovala iba Sibyla alebo nejaký jasnovidec a bude rozdávať neužitočné na všetky strany.
Ak sa cítiš poškodený tak naňho podaj žalobu na príslušnom súde. Najlepšie keď SMSkou pošleš súdu tento úvodný príspevok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Ste si istá, že je to Váš múr? Nie je to spoločný múr oddeľujúci Vaše nehnuteľnosti? V každom prípade však zodpovedajú za zatekanie.
    marjankaj No v tomto prípade netuším ako tam mohli vtrepať tú zimnú záhradu.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Že by riešením bolo zbúrať ten múr a urobiť si tam napríklad terasu?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač .....hehehehe.....telepatia ?????...
    Myšlienkové pochody mi čítaš ???
    marjankaj A možno to bude aj tým, že nedodržal odstup od hranice pozemku.
    Brunitko To je radová zástavba.
    buchač Tým lepšie ...rovný múr v radovej zástavbe sa bude lepšie búrať ...krásna terasa vynímať ...
    marjankaj To si ako pristavili tú zimnú záhradu v radovej prístavbe?
      zbaliť

    Čo mám robiť? Susedia si postavili bez mojho povolenia zimnu zahradu pouzijuc moj mur, teraz mur zateka, odmietaju zodpovednost, vraj to mam zo svojej strechy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.