Zavrieť

Porady

evidencia na ÚPSVaR po ukončení 1. stupňa na VŠ, ak ešte nemám rozhodnutie o prijatí na 2. stupeň?

Dobrý deň, viete mi poradiť či sa musím ísť hlásiť na úrad práce, keď som ukončila 1. stupeň a zatiaľ nemám rozhodnutie o prijatí na 2. stupeň VŠ? Ako je to s prídavkami na dieťa? mám ešte do septembra nárok? a čo v prípade ak idem do zahraničia brigádovať kto platí za mňa odvody? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Pokial mate istotu, ze pokracujete na II stupni, prihlasovat sa na UP je zbytocne - stat za Vas bude platit zdravotne poistenie. Na danovy bonus a pridavky maju rodicia narok aj po ukonceni I. stupna, za podmienky, ze zapis na II. stupen bude najneskor do konca oktobra.
    karacenka .....a co s takýmto prípadom ??? Má nárok na vyplácanie daňového bonusu?? Ak áno- DOKEDY ??.

    Jeden náš pracovník má takého syna, ktorý bol v
    šk.roku .: 2009/2010 - študent 1 roč. bakalar. štúdia
    šk.roku: 2010/2011 - študent 2 roč. bakalar. štúdia
    šk.roku: 2011/2012 - študent 1 roč. bakalar. štúdia
    šk.roku: 2012/2013 .- študent 1 roč. bakalar. štúdia (stále na tej istej škole - denná forma štúdia).

    Štandardná dlžka Bc. je 3 roky, ktorá mu už vypršala. Čo s mesiacmi 6,7,8/2013? Má nárok na daňový bonus? A čo v prípade, keď pokračuje ďalej a bude študentom 2.roč. bakalar. štúdia??

    Ďakujem
    Richard nové otázky nepatria do kmentárov, založ novú prosím viď. http://www.porada.sk/etiketa-porady

    evidencia na ÚPSVaR po ukončení 1. stupňa na VŠ, ak ešte nemám rozhodnutie o prijatí na 2. stupeň?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.