Zavrieť

Porady

Neviem zrušiť notifikácie.

Aj po odklikaní na sledovať - teda zrušiť sledovanie a zrušiť email zostane stále vypísané sledovanie(modrou farbou) Podľa tohto návodu má odhlásenie sledovania zostať červenou farbou. Odklikávam a nič, stále vraj chcem sledovať dané témy, ktoré ja sledovať nechcem. Tiež neviem, prečo mi chodia notifikácie na email o porada2, keď už taká porada neexistuje. Nedá sa tá porada2 začleniť do existujúcej porady ?
3 komentárov     zbaliť
Adiks Napriek tomu, že v nastaveniach vo voľbe Zasielanie notifikácií a správ mám nastavené tieto možnosti Prijímanie e-mailu: chcem prijímať e-mail od administrátora, Sledovanie vlastných otázok a debát: neželám si automaticky sledovať, Sledovanie tém priateľov. neželám si automaticky sledovať mi na moju e-mailovú adresu chodí množstvo notifikácií a neviem tomu zabrániť. Prosím Vás o pomoc, aby mi na moju e-mailovú adresu nechodili žiadne notifikácie s výnimkou občasných informácií od administrátora.
Rozalka Mám nastavené "Sledovanie vlastných otázok a debát" z 3 možností to stredné (sledovať automaticky do notifikácií). Tretia z možností je "Sledovať do notifikácií a aj na email" - nemám to poznačené, predsa mi chodia maily, prečo?
Richard http://www.porada.sk/t229645-nove-na...tifikacii.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Modré je keď to nesleduješ, je tam vtedy napísané "Sledovať" čiže ťa to vyzýva sledovať, pretože to nesleduješ.

    Ak to sleduješ tak je to biele a je tam fajka že to sleduješ.
    Nadíď na to myškou vtedy sa ti objaví krížik a pomocník ti píše "Zrušiť sledovanie" čo znamená že ak to stlačíš tak ho zrušíš.

    Ak ti chodia emaily z www2, to bola testovacia verzia, asi si si tam ponastavovala sledovanie... zruším ti to tam...

    Doplnenie 06.12.2013 http://www.porada.sk/t229645-nove-na...tifikacii.html
    Naposledy upravil Richard : 06.12.13 at 14:06
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wagner Ďakujem, budem veľmi rada
    wagner Richard, toto mám v nastaveniach

    Sledované miniPorady (notifikácie): (1)

    Porada2

    Diskusia o novej verzii Porady
    Členov 81
    Správ 95
    Obrázky 2

    avalik
    Pridávanie nových tématických...
    28.05.13 13:13

    Môžeš mi toto zrušiť? Ja to teda neviem zrušiť, nech sa namáham ako chcem.
    wagner Richard, prosím pozri sa mi na tie notifikácie porada2 a vymaž mi to
    kopretinka wagner,ty si si v nastaveniach zaškrtla sledovanie tém,ktoré pridajú priatelia......a aj miniporadu.......si to v nastaveniach odškrtni a potom celkom dolu to musíš potvrdiť
    Rozalka Asi tá odpoveď patrila mne, mám všetko tak, ako píšeš, a predsa mi chodia notifikácie. Čo si mám zmeniť e-adresu, potom mi nebudú chodiť žiadne notifikácie? ....
    kopretinka ja som síce odpovedala wagner budú chodiť na ten iný email.
    Rozalka,prepni si to,že nechceš žiadne emaily...
    Rozalka Mám vypnuté všetko a predsa mi chodia notifikácie
    Už som na to prišla: musím to v každej téme označiť, že len sledovať a nie zasielať! aj označím "sledovať", prečo sa IHNEĎ zaškrtne aj na e-mail? kto to chce na mail, nech si urobí kvačky 2!
    kopretinka označuješ si sledovanie témy pri konkrétnej téme tým modrým okom? to sledovanie hore? no tak už si na to prišla k tomuto som smerovala
    avalik Rozalka, ja som sa nad tym rozculovala uz davnejsie ... zablokovala som akekolvek emaily z porady a mam klud
    kopretinka ale keď si dáš sledovanie tým modrým okom,tak budú chodiť
    Rozalka NIe, už som si to opravila, oko do mailu nechodí, len tá obálečka (pozri v téme o dymiacom kresle, tam vidieť obe)
    kopretinka keď klikneš na to oko,tak sa rozdelí na notifikáciu tu na porade a na notifikáciu do emailu
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Richard, zrusila som clenstvo v miniporade a stale mi zobrazuje:

    Sledované miniPorady (notifikácie): (1)

    Porada2

    Diskusia o novej verzii Porady
    Členov 79
    Správ 95
    Obrázky 2

    ako to odstranim?

    Neviem zrušiť notifikácie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.