Zavrieť

Porady

kniha jazd + cestaky ; softwer A-Cory

Ahojte vsetci,

chcela by som Vas poprosit o radu, hlavne tych, ktori poznaju A-Cory softwer, ako by ste postupovali pri vystavovani cestakov a knihy jazd pri konatelovi s.r.o., nepoberajucom plat ani ziadnu odmenu, ktory na sluzobne cesty pouziva sukromne vozidlo. jedna sa mi hlavne o cesty v zahranici a teda cestovny prikaz do zahranicia. nie je mi uplne jasna problematika PHM, pretoze v tomto softwary sa v knihe jazd daju PHM za liter vyjadrit len v SKK, pricom pri cestovnom prikaze sa daju vyjadrit aj v cudzej mene. nie je mozne zadat v knihe jazd PHM tiez v cudzej mene? neviem totiz tu funkciu najst. vopred vam srdecne dakujem a prajem pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    solino
    Ahojte vsetci,

    chcela by som Vas poprosit o radu, hlavne tych, ktori poznaju A-Cory softwer, ako by ste postupovali pri vystavovani cestakov a knihy jazd pri konatelovi s.r.o., nepoberajucom plat ani ziadnu odmenu, ktory na sluzobne cesty pouziva sukromne vozidlo. jedna sa mi hlavne o cesty v zahranici a teda cestovny prikaz do zahranicia. nie je mi uplne jasna problematika PHM, pretoze v tomto softwary sa v knihe jazd daju PHM za liter vyjadrit len v SKK, pricom pri cestovnom prikaze sa daju vyjadrit aj v cudzej mene. nie je mozne zadat v knihe jazd PHM tiez v cudzej mene? neviem totiz tu funkciu najst. vopred vam srdecne dakujem a prajem pekny den
    Nie, nedá sa tam zadať iná mena len Sk, pretože program by musel byť napojený na kurzový lístok a prepočítavať to a to by bol veľký luxus. Ale riešenie je také, že určite má doklad o nákupe PHM v zahraničí a vieš cenu PHM v cudzej mene, prepočítaj ju a nahoď do A-cory a on už bude počítať s tou sumou v Sk. Iné riešenie tu nie je. V cesťákoch sa to dá, pretože to spočítaš sama na kalkulačke a do každej kolonky si dáš sumu akú potrebuješ. Ale A-cory je výborný a rýchly program, nezväzuje ruky ako iné SW.
    Pekný večer...

    kniha jazd + cestaky ; softwer A-Cory

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.