Zavrieť

Porady

Ktorá autoškola v Bratislave je najlepšia?

Ahojte,

poradíte mi dobrú autoškolu v Bratislave? Dobrá autoškola pre mňa znamená predovšetkým škola s osobným prístupom a dobrými inštruktormi.

Vďaka!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myrus je offline (nepripojený) myrus

    myrus
    ahoj, neviem, ci je to stale aktualne, ale pre mna bola autoskola crs-servis top (aspon z referencii, ktore som dostala na ine autoskoly)...kludny instruktor (niekedy az obdivuhodne kludny ), poradenstvo, ochota prist pre mna na jazdu a skoncit jazdu tam, kde som potrebovala, splatkovy kalendar, ... pri vymienani si informacii so znamymi som bola extremne rada, ze som si vybrala prave tuto, ani najmenej nelutujem.

    pepele je offline (nepripojený) pepele

    pepele
    Vyhol by som sa Game. Je lacna, ale nenaucia ta vela ...
    Viem ze otazka je ina, ale tazko povedat jednoznacne stanovisko ktora je najlepsia.

    mari16 je offline (nepripojený) mari16

    mari16
    Neviem, ci je to este aktualne ale mozno pomoze inym, podla mna je dobry vyber autoskola fortunka, nove auto, mlady pohodovy instruktor a fakt indivindi pristup, na vsetkom sa s nim da dohodnut. A stale vymyslaju nejake akcie co je tiez celkom fajn
    danagarcia Nikdy viac autoškola GAMA, inštruktori, ktorí nepoznajú Bratislavu a od študentov autoškoly žiadajú aby zapli navigáciu a tak sa dostali vôbec spať, jazdenie stále po tej istej trase, keď že nepoznajú Bratislavu, arogantný a ješitní keď sa odhlásite z jazdy aj pre chorobu tak Vám potom zámerne nedávajú ďalšie termíny, nič Vás nenaučia o parkovaní a nejakom jazdení sa nedá ani hovoriť a riaditeľka škoda reči prefajčená,
    nekompetentná žena.Nikdy viac!Vyhnite sa im oblúkom! Vyhodené peniaze.

    Ktorá autoškola v Bratislave je najlepšia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.