Zavrieť

Porady

Prečo sa dá pôvodná otázka vymazať tak, že nový návštevník otázky nevie, čo je predmetom otázky?

Navrhujem to nejako systémovo vyriešiť, aby sa to takto nedalo, inak to celé nemá zmysel. Aspoň si myslím, že v otázke http://www.porada.sk/t221818-podvod-alebo-nie.html došlo k vymazaniu jej upresnenia a teraz to vyzerá tak, ako to vyzerá (v upresnení otázky je len "Ahojte ľudia!").
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    luja5 Ďakujem, idem si to pozrieť. Len ak to už bolo nadhodené inde a stále sa to deje, asi to nie je doriešené. Mňa osobne to dosť prekvapilo, že také niečo je možné. Však čo si môžu pomyslieť iní návštevníci Porady (aj nezaregistrovaní), keď natrafia na takéto niečo a zistia, že tu sa dá opýtať a keď dostane odpovede, potom otázku kľudne vymazať, však nič sa nedeje... ľudia by si mali uvedomiť, čo sa verejne pýtajú, stáť si za tým a nemala by im byť daná možnosť to jednoducho mazať (to je môj názor).
    luja5 Ďakujem, už som sa dočítala, lebo je to moje, sledujem, čo tam pribudlo a idem "poštudovať" http://www.porada.sk/t220416-vymazav...rispevkov.html .

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Načo nová otázka k rovnakému problému? Lepšie to zadať ako debatu, tam môžeš dopisovať nové príspevky.
    luja5 Mne sa lepšie zadávajú otázky, debaty veľmi neobľubujem.

    Prečo sa dá pôvodná otázka vymazať tak, že nový návštevník otázky nevie, čo je predmetom otázky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.