Zavrieť

Porady

Občianske združenie SLOVENSKY CESNAK

Po dlhom a zložitom vývoji sme konečne založili občianske združenie Slovensky cesnak Pre tých ktorých by to trošku zaujímalo čo budeme robiť a kam sa chceme uberať - treba sa pýtať , budeme sa snažiť to zodpovedať
Usporiadat
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

Keby si chcel prenajať pozemok na pestovanie, /TT kraj/ zadarmo, máš šancu
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Jaqsa k vám pridám.Nie len cesnak ale aj všetky plodiny ,cibuľa,zemiaky,mrkva atd ....... z E ,NL,PL.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870
Jaqsa k vám pridám.Nie len cesnak ale aj všetky plodiny ,cibuľa,zemiaky,mrkva atd ....... z E ,NL,PL.....
To si presne trafil prečo len združenie slovenský cesnak ten nedelí a nenásobí ekonomiku čo ostatná zelenina, ale aj slovenské kurence či ošípané
0 0
juloxx juloxx

juloxx je offline (nepripojený) juloxx

ak sa chceš pridať napíš na ozcesnak@gmail.com
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

a neviem, preco vas niektorych rozohnil... preco by nemohli mat obcianske zdruzenie? hadam vam nevadi, ze niekoho nieco bavi, je pre nieco zapaleny a chce nieco pre tento svoj zaujem aj robit? ak ho nechcete podporit, tak ho nepodporte, a co?

a ja si zas myslim, ze slovensky a cesky smrdi veru z ust inac a prdi sa z neho inak ako z cinskeho. :-) presne akoze rajcina nie je len nieco mokre, ale aj sladke a vonave a salat tiez nechuti ako celofan, ale prijemne korenisto, preto je aj polievka z neho taka vynikajuca. ak v tom iny rozdiel nevidi, tak nemusi a moze sa zaujimat pokojne o nieco ine. hlavne je nesediet na riti a snazit sa nieco robit a zapalit sa, lebo ako hovori znamy vtip - v krematoriu je uz neskoro.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
chcela by som nejaké sadeničky nášho cesnaku, skôr do vyšších polôh, Spiš). chcela by som nejako začať. od susedy mám plaičiak, ale chcela by som porovnať aj s inými. ak viete dodať, resp. kontakt, tak prosím cez ss,
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať