Zavrieť

Porady

Prosím vás viete niekto poradiť dobrú kliniku aj súkromnú kde by spravili komplet vyšetrenia cca tak do dvoch dni?

Mamina má problémy s tlakom a už mesiac si ju doktori posúvajú a na príčinu neprišli.Najnovšie ju objednali na ďalšie vyšetrenie až začiatkom budúceho roka Najlepšie niekde v okolí Martina ale môže byť aj ďalej.Ďakujem.
Naposledy upravil Nanina : 15.10.13 at 09:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    margot157 je offline (nepripojený) margot157

    margot157
    Popozeraj toto, treba vybrať čo aktuálne potrebujete, veľmi ústretoví, výsledky veľmi rýchlo, M
    http://www.novamed.sk/sluzba/57/prev...rehliadky.html
    Nanina super a aj blízko ďakujem

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Problem s krvným tlakom treba riešiť komplexne vzhľadom na vek a telesnu stavbu pacienta,
    hlavne pri objemnejších ľuďoch sa dá len veĺmi ťažko docieliť hodnota KT nižšia ako 140/90
    tiež treba brať do uvahu,že pričiny vyššieho KT su špecifické a niekedy aj nervoveho,či psychického povodu, aj chudí ľudia možu mať problém s vysokým KT
    Avšak zakladným poznatkom je to,že KT ide hore ak je krv "znečistená" zlým cholesterolom ap.
    Preto nespraví žiadnu chybu ak vyskúša nejaké očistné kury na baze cesnaku,
    KT učinne znižuje aj čaj z hlohu a imela.
    Su aj pripravky extrahované z cesnaku, ktoré si zachovavaju všetky učinné latky a učinne čistia krv avšak bez problému špecifického zápachu cesnaku, ten v nich nie je.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nanina Ďakujem za rady no mamina nie je obézna, cholesterol má v poriadku a čo sa týka psychiky tak je tiež ok. Mamina je na dôchodku ktorý si užíva so svojou rodinou a vnúčatami.Pár rokov dozadu sa liečila na boreliozu a od vtedy to je s jej zdravím kadejaké.Najnovšie jej šarapatí tlak no tak chceme poznať príčinu tejto zmeny a liečiť ju.
    buchač Indy, len tak , pre úplnosť ....a to si kde okopíroval ???
    Indeed to je vyplod mojej mysle a vlastna skusenosť, keby niečo...
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Sused bol veľmi spokojný tu:
    http://www.nemocnicasaca.sk/uvodna-stranka/
    Skús sa skontaktovať,jemu robili vyšetrenia za jeden deň.Bola to kontrolná prehliadka pracovného lekárstva.
    Naposledy upravil Peggynka : 17.10.13 at 09:30
    Nanina ďakujem
    Peggynka Skôr by som hľadala dobrého diagnostika.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    komplet vyšetrenia cca tak do dvoch dni
    ???

    Čo máš pod týmto pojmom na mysli ???

    Lebo ja si nemyslím , ja totiž VIEM , že komplet vyšetrenia sa nedajú do dvoch dní stihnúť ...
    ...proste NEDAJÚ ...

    Je úplne jedno , o aké zariadenie sa jedná ...
    Nanina tie dva dni nie je podmienka, ide nám o to aby sa jej niekto venoval,hľadal príčinu a neobjednával vyšetrenia až na buduci rok čo si myslím že je dosť dlhá doba

    Prosím vás viete niekto poradiť dobrú kliniku aj súkromnú kde by spravili komplet vyšetrenia cca tak do dvoch dni?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.