Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
lujza.j zase nejaká duchaplná otázka ako tu: http://www.porada.sk/t227501-kona-po...i-na-mail.html
kopretinka daj to ako odpoveď,dám ti užitočné
misoft Lu - to je ten exot, ktorý len otázky mimo reality dáva. Si myslí, že sme všetko - polícia, prokuratúra, detektívna služba, ministerstvo vnútra.......
erik555 mozno si robi srandu z ostatnych tu
nika.sum mozno zvysuje svoju aktivitu (nedava porada nejaku odmenu nahodou za najviac polozenych otazok :-D), tak ako to robi vraj Monika Flasikova v EUparlamente :-D :-D:-D
mimi512 Uz zas uraduje na fb Pajung Jozef ,nejake nove info?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Lucy121 je offline (nepripojený) Lucy121

Lucy121
Ak myslíš človeka, ktorý spolu so Zlaticou Herkovou ponúka vyriešenie finančných problémov tým, že poskytne pôžičku od "investroa", ktorá má byť na úhradu záväzkov tak, aby ich nehnuteľnosti boli dané do poriadku (napr.zbavené tiarch) a boli pripravené ako záloha na čerpanie úveru v banke, alebo niečo podobné...tak je to podvodník, voči ktorému sa po celom slovensku podávajú tresné oznámenia a vedie sa proti nim trestné stíhanie.
mimi512 Ano toho myslel ,uz aj sedel a znova uraduje ponuka pracu na fb ,poistovnicto a kt9vie co mna si stihol uz bloknut ,vela prispevkov zmizlo z netu.
Jozef Pajung je známy PODVODNÍK !!! Sľubi ľuďom pôžičku na vyplatenie úverov v banke a dá ím podpísať kupno predajne zmluvy. Veľa ľudí okradol o domy a byty. V každom meste ho rieši polícia a sud. Pre viac info na : popelkovamaria@centrum.sk
bodliak Tak to by mohol kandidovať.
Tento rok je na to obzvlášť vhodný.
Anika61 :-) :-) :-)
boze moj to naozaj je pravda co sa tu onom piše no ja ho poznam v inom svetle no to to ma šokuje
misoft ...a mňa šokuje, že ťa to šokuje.....

Zadaj si do Google Jozef Pajung a čítaj.....
misoft Asi ho máš pozdraviť

Pozná niekto Jozefa Pajunga?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.