Zavrieť

Porady

Problém s wifi

Dobrý den mám problém s pripojením svojho mobilu na moju domácu wifi siet mám mobil samsung galaxy young wifi BWG-35302 . Moj problém je taky že ked si vyhladám v mobile svoju wifi najde mi ju dam pripojit a chvilu sa pripája a potom tam napíše uložené,zabezpečené ale na wifi ma nepripojí ... toto isté mi psravý aj ked si nastavím wifi bez hesla . neviem v čom to je som zufáli..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mišo123456789 Neviem čo stím mam robit mám tam MAC Spoofing ale ked tam chcem niečo zmenit mám tam len toto
    MAC Address List: tam je na vyber len niečo ako DEAFULT WAN MAN MAC
    a ešte tam mam Clone MAC Address : a tam mám čisla ale neviem kde si to mam vypnut to Filtrovanie .... ak sa to teda niekde dá .
    duves Mal by si zvolit Clone MAC Address
    duves A s inym zariadenim sa na svoju wi-fi dostaneš?
    Mišo123456789 Hmm tak to tam nikde nemám .. (((
    Mišo123456789 S iním zariadením som to neskušal .
    Mišo123456789 Neviem čo budem robit .( asi to bude chciet novy wifi router ....
      zbaliť

    _Mailo_ je offline (nepripojený) _Mailo_

    _Mailo_
    Daj typ routra. Ale v každom routri sa dá vypnúť filer MAC adries. Je to v nastavení Wi-Fi a tam hľadaj Disabled.

    _Mailo_ je offline (nepripojený) _Mailo_

    _Mailo_
    Daj typ routra. Ale v každom routri sa dá vypnúť filer MAC adries. Je to v nastavení Wi-Fi a tam hľadaj Disabled. Alebo Druhá možnosť je, že zakšrtni políčko povoliť zariadenia v zozname, ale tým môžeš stratiť prístup pre ostatné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.