Zavrieť

Porady

Patchworkove gule na stromcek

Robi tu niekto patchworkovanie? MYslim take tie gule na stromcek ci zvonceky? Chcem sa spyta ake spendlicky su nato najlepsie,myslim dlzku,lebo mali v obchode rozne balenia.hlavne ta dlzka ma zaujima,Aka by mala byt? A taktez sirka masliciek moze byt lubovolna,alebo je to nejako podla velkosti gule? Gule som si kupila s priemerom 6 cm a 8 cm.LEn neviem ake maslicky,ci radsej sirsie alebo uzsie. Mate skusenosti? Chceli by sme vyskusat patchwork,nasli sme si obrazky ako nato,len neviem tu dlzku spendlikov a vhodnu sirku masliciek.PAni v predajni mi ponukala masle od 1,2cm do 2,5cm.TAk neviem ktore zobrat.A este kolko sa minie spendlikov.lebo mali aj mensie aj take velke balenia.mensie po 50g myslim a velke po 250g.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kolja12345 Suoer,dakujem,v tomto navode su aj sirka stuhy a dlzka spendlickov,len ak si dobre pamatam vravela mi predavacka ze ma 18mm a 13mm,tak asi skor tie 18mm. Uz len to skusit. a nahodou to mnozstvo kolko sa minie spendlikov na cca 12 guli nevie niekto?staci ta mensia krabicka ,alebo treba velke balenie?
    anithocka podľa toho čo viem, že kamoška robila gule aj zvončeky tak na Tvojom mieste by som brala jednoznačne to vacsie balenie a dokonca si myslím, že jedno bude aj málo (ja súdim podľa toho ako to robila kamoška)

    Patchworkove gule na stromcek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.