Zavrieť

Porady

pausalne vydavky

Vie mi niekto poradit ci je moj vypocet spravny,vypocitala som si pausal vydavky mesacne uplatnujem si mesacny pausal nakolko somv priebehu roka zrusila/zalozila zivnost..Zivnost 10 mesiacov,prijem 4092 € ,teda pausal bude mesacne 163,68 x10??? cize celkovy vydavok bude 1636,8??? dufam ze to uz chapem spravne.Samoz+zaplatene poistne.A este ak by niekto vedel ci sa zaplatene poistne rozumie poistne zapl.zacely rok 2013,alebo poistne zaplatene v case podnikania?

Dakujem za odpovede.
Naposledy upravil jarkada : 12.02.14 at 15:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    balunka je offline (nepripojený) balunka

    balunka
    výdavky sú 5040 ročne,t.z. 420 mesačne,takže 420 x10 = 4200
    sorry,nevšimla som si ,že ten príjem je taký malý,máš pravdu 40% z 4092
    Naposledy upravil balunka : 20.02.14 at 14:20
    jarkada prepac,nerozumiem,nemozem predsa uplatnovat automaticky tych max 420 ...Ci??ak by boli moje vydavky 4200 € + zaplatene poistne,vydavky by som mala vyssie ako samotny prijem...
    jarkada akuat som si toprepocitala este raz ,najprv prvy vypocet hore-je spravny,druhy vypocet prijem 4092 €-40% percent je tiez 1636,8 €,takze bude toasi ok,uplatnim si tu ciastku.Ale co to poistne ,ktore som zaplatila v case,,nepodnikania,,tiez mozem dat do DP ako vydavok ?zaplatila som ho v roku 2013.

    A este jedna otazocka,ak by mi niekto vedel odpovedat,DIC som uz odovzdala nakolko zivnost somuz ukoncila v januari.Co uvadzam v kolonkach Rodne cislo???
    Dakujem za odpovede.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.