Zavrieť

Porady

TV PHILIPS 3D 4 rada nepripaja smart tv

Zdravim. Už asi rok nám všetko pekne funguvalo a asi pred 2 týždnami prestala ist funkica SMART TV. Kábel internetu ide do rootra a potom do TV.

Obnovil som povodne nastavenia - nepomohlo
Volal som do Antiku či nezablokovali IP telky, tak vraj nie, lebo za rootrom sa už veci neblokuju.
Obnovil som nastavenia celeho rootra, všetko nainštaloval nanovo a nič.
Telku som vypol, zapol, pripájam, pripájam a nič nepripojilo
Nápad?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TRULY NO PRáveže nič, nemám času babrať sa po robote s niečim. Všetko fungovalo, nič som nepreinštaloval, nič neresetoval.

    Telka vypisuje, že software je aktuálny, už som ho zase preinštaloval celu TV a nič, nepripojí ma na SMART TV
    erik555 tak skus http://www.support.philips.com/suppo...userCountry=sk
    TRULY Už som to aj tak spravil, že som ju pichol priamo do TV a zavolal do Inter. spoločnosti tam povolili Mac Adresu a aj tak nič. Akurat čo som si rozladil router dočista.

    Už nechapem fakt
    TRULY Takže som stiahol software zo stranky, rozpakoval na klučik a preinštaloval v TV a všetko funguje. Vdaka
      zbaliť
    TRULY JASne, všetko je ok,
    TRULY mam si to sam preinštalovať cez USB a ak to nepomôže tak vymenia dosku

    TV PHILIPS 3D 4 rada nepripaja smart tv

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.