Zavrieť

Porady

Ako získať páči sa mi "like" do appky na Facebooku?

Ahoj súťažím na Facebooku o tablet. Nazbierala som už vyše 600 like. Teraz tam prišla nová fotka a už má vyše 450. Like jej naskukujú neskutočne rýchlo! Ako to môže robiť??? Je na to nejaký program? Nieje to len lajknutie fotky, treba potvrdiť stránku,aplikáciu a až potom môžte dať hlas. Jej hlasy pribúdajú, ale like na stránku nepribudajú. Nechápem...
Naposledy upravil arizona : 22.02.14 at 11:34 Dôvod: nvratenie povodnej otazky
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

maja21041989
Je to moja prvá súťaž, takže niesom nejaká lajkovačka, ktorá otravuje priateľov...na margo tých fotiek...tu nejde o to, že sa viac páčia, tu ide o jasný podvod. Nakoľko k fotkám pribúdajú like a na stránku nie kašlite na to ...aj tak nekomentujete to čo som sa pýtala...
oki, kasleme, do podvodov sa nezapajame .-)
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Naznačím:
KAŠLI NA TO!
Ak niekto na FB podvádza, alebo používa automat, tak ty to neovplyvníš.

Radšej využi svoj čas rozumnejšie....... a príjemnejšie
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ahoj súťažím na Facebooku o tablet. Nazbierala som už vyše 600 like. Teraz tam prišla nová fotka a už má vyše 450. Like jej naskukujú neskutočne rýchlo! Ako to môže robiť??? Je na to nejaký program? Nieje to len lajknutie fotky, treba potvrdiť stránku,aplikáciu a až potom môžte dať hlas. Jej hlasy pribúdajú, ale like na stránku nepribudajú. Nechápem...
Poviem to takto: tablet - bude to nejaký low-end tablet (taký, aký kúpiš niekde v hypermarkete za 80€) - stojí to za to? Budeš naň čakať zopár týždňov, než príde. Radšej sa ty na to vykašli, našpor si peniaze a kúp si poriadny v obchode.

Ani ja - teba!
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

maja21041989
...Teraz tam prišla nová fotka a už má vyše 450. Like jej naskukujú neskutočne rýchlo! Ako to môže robiť??? ...
Nechápem...
Je to take tazke pochopit, ze "ta druha fotka" sa jednoducho viacerym ludom paci viac ako ta tvoja?
A otravovat cely tvoj zoznam priatelov ziadostami o klikacky? To nemyslis vazne! Vascinu ludi to otravuje a klikacov si radsej z priatelov odstrani...
...radsej by som si ten tablet kupila sama :-)
1 0
Robi684 Robi684

Robi684 je offline (nepripojený) Robi684

Podľa mňa tá dotyčná vkladá odkaz na každú stránku a trápne podpichuje každého len aby jej dali like. Alebo má vyše 800 priateľov a každému z nich pošle "prosím like"... som takéto už osobne zažil.. vyhrá ten kto je dotieravejší, tak veľa šťastia.
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Do
Naposledy upravil maja21041989 : 21.02.14 at 23:32
0 0
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

no to je na dlhsie.. skus sa spytat kamosov informatikov...
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

E
Naposledy upravil maja21041989 : 21.02.14 at 23:32
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Už keď som sa na to dala a zbierala tie lajky týždeň aj po nociach ako debil, tak sa mám teraz vzdať? :-(
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

maja21041989
Už keď som sa na to dala a zbierala tie lajky týždeň aj po nociach ako debil, tak sa mám teraz vzdať? :-(
Ajajaj - týždeň a aj po nociach . Veď ten čas sa dá "rozumnejšie" využiť.......
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Heh...dala som sa na to (už viem že to bola blbosť) ešte tam neboli hlasy a mala som najviac...potom začali pribúdať a pribúdať a ja som sa snažila obehnúť...och dlhé vysvetľovaie :-D
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj bóžinku - niektorí z tej ksichtoknihy zblbnú až do nemoty......
Sa im čudujem..... dupľom......skrátka - nechápačka myšlienkových pochodov lajkistov......
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Je to moja prvá súťaž, takže niesom nejaká lajkovačka, ktorá otravuje priateľov...na margo tých fotiek...tu nejde o to, že sa viac páčia, tu ide o jasný podvod. Nakoľko k fotkám pribúdajú like a na stránku nie kašlite na to ...aj tak nekomentujete to čo som sa pýtala...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ako získať páči sa mi "like" do appky na Facebooku?
maja21041989
Už keď som sa na to dala a zbierala tie lajky týždeň aj po nociach ako debil, tak sa mám teraz vzdať? :-(
maja21041989
Je to moja prvá súťaž, takže niesom nejaká lajkovačka, ktorá otravuje priateľov...na margo tých fotiek...tu nejde o to, že sa viac páčia, tu ide o jasný podvod. Nakoľko k fotkám pribúdajú like a na stránku nie kašlite na to ...aj tak nekomentujete to čo som sa pýtala...
Moja ...tu ide o iný podvod !
Skrytý , schovaný , zastierací ...
Tu sa jedná ( môže sa ) o tú reklamu na stránkach .
Tu nejde o ten smiešny tablet , tu ide o iné produkty , ktoré sa snažia dostať do podvedomia dotyčných " súťažiacich " ...čistá psychológia ...

...a ozaj , na margo tých súťaží okolo nejakých fotografií snáď len taký postreh ...a budem fest tvrdý teraz .
Keď vidím nejakú " súťaž " z prostredia malých detičiek , je mi festovno na grc .
Je jasné , že pre rodičov ( alebo starkých ) je ten ich potomok ten naj !
No dosť často vidím na popredných priečkach dieťa/ti , ktorých rodičom ako keby bol Quasimodo ....

Ale hlavne klikajme na " páči sa mi " ...zdieľajme ...fujtajbl , ako vravím , je mi grcovno .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať