Zavrieť

Porady

Ako zistit komu patri objekt + pozemok?

Zaujimam sa o jednu stavbu ktora je situovana pri vyjazde z dialnice stupava. Prikladam foto s vyznacenim na mape a fotku objektu.
Vie niekto co to je?
Alebo, ako sa dopatrat kto je vlastnik, pripadne kto to ma v sprave?

Myslim ze to boli policajne oddelenia ktore uzatvarali dialnicne vyjazdy v pripade potreby.
fotupr.png  
ankopaporada.png  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nemusí ísť na katastrálny úrad. Je to aj na katastrálnej mape, len sa treba naučiť s ňou pracovať.

    Tie pozemky aj budova sa nenachádzajú v katastri obce STupava, ale Záhorská Bystrica.

    Mám pre teba Andrej ale zlú správu, tie pozemky nie sú vysporiadané, nie je k nim založený list vlastníctva. Priložil som ti len výpisy z katastra na parcely č. 2750/3 (pozemok pod budovou) a 2750/4 (dvor a nádvorie).

    Jedine budova, ktorá je na LV č. 4995 patrí Mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica.
    Naposledy upravil Chobot : 10.03.14 at 14:43

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    1. Otvoríš https://www.katasterportal.sk/kapor/

    2. Klikneš na " Zobrazenie mapy " ...ALE mapy je potrebné používať prehliadač Internet Explorer s nainštalovaným ActiveX komponentom Autodesk MapGuide. V prípade, že inštalácia neprebehne automaticky, kliknite na tento odkaz a nainštalujte ho ručne.

    3. Následne z mapy zistíš parcelu .

    4. Potom klikneš na Vyhľadávanie
    Vlastníci
    Nezistení vlastníci
    List vlastníctva
    Parcela
    Stavba
    Byt/nebytový priestor
    Zadáš potrebné údaje dole klikneš na vytvorenie zostavy .

    ...a finito
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Andrej Hanzlík Neviem ci nieco robim zle, ale po rozkliknuti mapy mam len oblast Zahorska Bystrica, ktora je ale iba vseobecna bez vyznacenzych objektov a na doplnenie cislo parcely, ktore ale neviem. Ako dalej postupovat?
    command Bohuzial nase milioniki ktore isli na mapy sa asi niekde rozkotulali lebo viac ako polovica map sa na katasterportali nenachadzaju budes musiet ist priamo na kataster a tam poziadat o snimku z mapy tam uvidis cislo parcely a potom na katasterportaly zistis uz priamo vlastnika
    Chobot Nemusí ísť na katastrálny úrad. Hore v príspevku som to popísal.
      zbaliť

    Ako zistit komu patri objekt + pozemok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.