Zavrieť

Porady

Zmena Hesla na tento WIFI RUTHER HUAWEI B260a

Dobrý deň .
Prosím o radu Mám WIFI RUTHER HUAWEI B260a z Orange a kedže je to tam nastavené od začiatku aj meno aj heslo ! A teraz by som potrebovala zmeniť aj meno aj heslo nakoľko heslo vie aj sused . Mám Notebook z Windows 7 . Prosím pekne o radu a pomoc .
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tuto prirucku mas? Je v nej cely navod. Zmen si heslo pre admin pristup aj pre WLAN:

    http://www.orange.sk/expertlinka/upl...ual_B260SK.pdf

    Prihlásenie sa na stránku Management [Správa]

    1. Spustite webový prehliadač a zadajte adresu http://192.168.1.1.
    2. Zvoľte typ používateľa, zadajte heslo, a potom kliknite na Login [Prihlásiť].

    • Admin [Správca]: Používateľ tohto typu je oprávnený prezerať a meniť konfigurácie.
    Predvolené heslo je admin.
    • User [Používateľ]: Používateľ tohto typu je oprávnený iba prezerať základné informácie o
    stave. Predvolené heslo je user.

    Zmena hesla

    Prihlasovacie heslo sa dá zmeniť, aby bolo neoprávneným používateľom zabránené prihlásiť sa na
    stránku Management [Správa].

    1. Kliknite na .
    2. Zadajte aktuálne heslo, potom zadajte nové heslo a potvrďte ho.
    3. Kliknite na Modify [Zmeniť].

    A WIFI - ZMENA HESLA:
    Pokročilé nastavenia bezdrôtovej lokálnej siete

    Kliknite na na prístup ku stránke WLAN Advance Settings [Pokročilé nastavenia bezdrôtovej
    lokálnej siete].

    Bezpečnostný kľúč môže ochrániť vašu bezdrôtovú lokálnu sieť proti nepovolenému útoku na dáta.
    Bezpečnostný kľúč v bezdrôtovom zariadení musí byť totožný s bezpečnostným kľúčom v počítači.

    ◆ Konfigurácia autentifikácie 802.11
    • Open [Otvorená sieť]: Používateľ pristupujúci k WLAN môže si môže pri autentifikácii vybrať kľúč
    WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK|WPA2-PSK alebo No Encryption [Žiadne šifrovanie]
    na preskočenie autentifikácie.
    • Shared [Zdieľaný kľúč]: Autentifikácia pomocou zdieľaného kľúča. Dá sa použiť iba pre WEP
    autentifikáciu. Používateľ pristupujúci k bezdrôtovej lokálnej sieti musí na autentifikáciu použiť
    WEP kľúč.
    Lenka Leila ivka70 Ale ked sa dostanem na tu stránku http://www.orange.sk/expertlinka/upl...awei_B260a.pdf . Dám admin ale aké heslo mám tam dať ? prosím poraď mi ten prvý krok . Dakujem
    ivka70 Na tej stranke si vies v pdf formate stiahnut cely navod, tam ziadne heslo nedavas.
    to, co z navodu potrebujes, som ti skopirovala.
    zacinas od:
    Prihlásenie sa na stránku Management ...

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    "Ruther". A to je čo ?
    Kvaka 16.10.14 20:48 odstránil(a) z Porady

    Zmena Hesla na tento WIFI RUTHER HUAWEI B260a

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.