Zavrieť

Porady

Aky povrch zvolit pre podlahu pod pristreskom a plochu/cestu pred nim?

Zdravim,

rad by som sa opytal skusenych, co by ste mi odporucili resp. neodporucili. Potrebujem spevnit cca 20 m2 pod pristreskom a cca 30 m2 plochy pred pristreskom. Plocha ma sluzit pre prijazd/parkovanie auta, ale aj pre ine ucely - aby som tam mohol zlozit drevo, narubat ho, ked prejdem s blatovym furikom aby sa dala vycistit a podobne.
Najzakladnejsie riesenie je vybetonovat celu plochu, ale chcem aby to aj trochu vyzeralo. Je moznost do betonu pridat farbivo, ale tiez to nebude az tak esteticke a nebude to ladit s drevenym pristreskom.
Videl som este impregnovat beton takou farbou a na to este lak. Pripadne este su raznice na beton aby bol povrch vzorovany.
Videl som aj Topstone (tie kamienky lepene zivicou) ale to mi pride ze sa zanesie blatom a nebude to take trvale a hlavne vhodne z pohladu zataze.
Rozmyslam este aj nad zamkovou dlazbou.

Co by ste mi odporucili, s cim mate dobre skusenosti? ...no a nechcem nieco moc drahe. Nemam problem ani betonovat svojpomocne, miesacku mam.

Dakujem za rady

Co
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Aky povrch zvolit pre podlahu pod pristreskom a plochu/cestu pred nim?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.