Zavrieť

Porady

Problém s PC

Zdravím, mám taký problém, že som ćistil pc zvnútra a keď som ho šiel zapnúť, tak sa zapne, všetko ventilátory a takto, ale len hučí a nefunguje. signál nejde do monitoru, myš ani klávesnica nesvieti, DVD-ROMka neustále preblikuje a na matičnej doske svieti CF a sem tam preblikne s FF, viete mi poradiť ako to vyriešiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Pravdepodobne si nechtiac odpojil napajanie maticnej dosky. Je to taky velky konektor s 24 pinmi.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    medicek nie nie to je dobre, veď napr. chladenie procesora nie je napojené priamo na zdroj ale cez matičnú a ventilátor sa točí
    erik555 ako si cistil? Vsetky kontakty su dobre podotahovane?
    medicek vysávačom, určite sú dobre..
    mecky vytiahni pc z elektriny a z dosky vytiahni bateriu tak na 10min aby sa zresetoval bios
    vytiahni ramky a graficku a znovu nasad
    na pc vysavac nepouzivaj
    misoft Na také veci je lepšie používať stlačený vzduch. Vysávač má "tendenciu" vyťahovať vecičky, ktoré potom hľadáš a bez ktorých to nefunguje.
    srska máš na mysli nejaký jumper?
    misoft ...i to.... a potom hľadaj jak taký oné......
      zbaliť

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Pravdepodobne to bude len nejaky konektor uvolneny. Podotlacaj vsetko a uvidis, naskoci to

    deno256 je offline (nepripojený) deno256

    deno256
    Skus Konektory znova povypajat a naspät pozapajat, mozno ze sa ti zda ze je dobre zapojeny niektory ale pritom je zle
    medicek už je v oprave týždeň nić nepomáhalo tak uvidíme v čom bol problém dik všetkým aj tak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.