Zavrieť

Porady

Sused chová ovce a ruší to všetkých okolo

Ahojte, prosim. chcel som sa opýtať sused začal chovať ovce skoro v centre mesta, to by ani nikomu nevadilo ale ide o to že tie ovce v noci bečia a všetkych susedov budia, dalsia vec k tomu ze mam ubytovanie v sukromii a skrz tie ovce mi odchadzaju ludia chcel som sa opytat ci je to mozne riesit aj nejako inak ako dohodu so susedom ( nebolo to mozne ) nejaka peticia + pripadne si pytat nahradu usleho zisku... dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    podľa VZN Vášho mesta sa môžu v danej lokalite chovať ovce?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Hm ...mesto , alebo dedina ???

    Toť otázka ...ale ja by som aj povedal , že nejaká väčšejšia dedina , ktorá dostala za Mečiara štatút okresného mesta a teraz sa týmto honosí ...

    Lebo rád by som videl , že kto by v meste ovce pásou ...
    kopretinka nemusí ich ani pásť,ak ich používa ako kosačky.....u nás takto sú v ohrade pri kostole,ale sú len štyri a jedna kozenka,a okolo sú iba rodinné domy....decká tam chodia kukať ako do cirkusu....podotýkam,že sme mesto,nikdy sme neboli dedina....ako dostali povolenie,neviem....možno sa ani nikoho nepýtali...
    draik Obec nie je oprávnená len tak bez ničoho zakazovať chov zvierat.
    arizona U nas jedna rodina tiez zacala chovat ovce. Takze ludia sa obratili na OU,/lebo smrdeli a bucali / a ten im dal prikazom tie ovce prestahovat mimo obytnej zony /OZ par.127/
    korela Údajne v Dun. Lužnej, alebo v niektorých tých nových satelitoch pri BA museli starousadlíci skončiť s chovom zvierat. Je to pravda? Vie o tom niekto niečo?
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Obrat sa pisomne na obecny urad,alebo na hygienu.Mozes ziadat,aby chov presunul mimo obytnu zonu.
    Chov oviec v bytovej zone nie je moc bezny, musi splnat hyg. a ine kriteria...

    Sused chová ovce a ruší to všetkých okolo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.