Zavrieť

Porady

Dovolenka počas evidencie na UP

Pekný deň prajem. Dúfam, že mi bude niekto vedieť poradiť. Dňa 6.6.2014 mám ísť na UP na nejaké poradenstvo, kde mi dajú ďalší termín, kedy mám prísť na UP sa podpísať. S rodinou sme mali ísť na pár dňovú dovolenku na Oravu, konkr. v čase od 1-4. júna. Teda šiesteho by som na to poradenstvo ísť mohla. Teraz mi však svokrovci volali, že sa im pokazilo auto, a pôjde sa pravdepodobne v utorok, a vrátili by sme sa asi v piatok popoludní, teda na poradenstvo ísť nestíham. Môže mi niekto poradiť ako to riešiť? Svokrovci mi povedali, nech idem za lekárkou, nech ma hodí na PN, a keďže som momentálne popravde aj chorá, verím, že by to spravila, ale dočítala som sa, že UP robí kontroly počas PN, a to vôbec nemienim riskovať. Veľmi by ma potešilo, keby mi niekto vedel poradiť. Prinajhoršom tam nebudem môcť ísť, no čo už, no nikdy som prakticky na žiadnom takomto výlete/dovolenke nebola, nerada by som to premrhala. Ďakujem za čo najskoršiu radu. Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    AK pôjdeš k lekárke a budeš DPN, tak na D ísť nemôžeš. Najlepším riešením je ísť na ÚP už v pondelok. Skôr môžeš ísť ale neskôr nie.
    kinderko Ďakujem, toho som si aj vedomá, a pôjdem tam hneď v pondelok ráno. Len ma zaujíma, či ma nepošle do čerta, veď ju moja dovolenka nemusí zaujímať. Zaujíma ma, či je na to nejaký zákon, či keď nejakým papierom doložím, že naozaj na tú dovolenku idem, či mi to uzná napríklad :/
    Tweety nie, musíš ísť na to poradenstvo, spolupracovať s ÚP., inak Ťa vyradia

    Dovolenka počas evidencie na UP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.