Zavrieť

Porady

Reklamácia črepníkových kvetov

Ahojte poraďáci. Vie mi niekto poradiť, či je možné reklamovať črepníkové kvety? Na konci marca som dostala kokosovú palmu, ktorá mala asi štyri listy, a a ani nie za tri týždne mi skoro všetky uschli. Chcela by som ju ísť reklamovať, ale neviem ako. Chcem to urobiť čo najskôr. Vďaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Niafa
    Ahojte poraďáci. Vie mi niekto poradiť, či je možné reklamovať črepníkové kvety? Na konci marca som dostala kokosovú palmu, ktorá mala asi štyri listy, a a ani nie za tri týždne mi skoro všetky uschli. Chcela by som ju ísť reklamovať, ale neviem ako. Chcem to urobiť čo najskôr. Vďaka za rady.
    Reklamovať môžeš, ak máš doklad o nákupe. Otázne je, či predajca reklamáciu uzná, či zamietnutie nezdôvodní nesprávnou starostlivosťou o palmu.

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Buď to bude ako hovoril Chobot alebo niečo takéto:
    Podľa počasia koncom marca bolo ešte strašne chladno. Pri prenose napr z predajne do auta a do bytu bolo treba rastlinu chrániť a ak ju tzv. ofúklo nie je sa čo čudovať (ja som tak zničil veľký cikas). Myslím si že s takýmto argumentom príde predajca a ťažko to je vyvrátiť. Myslím si, že za skúšku ale nič nedáš.

    marcok je offline (nepripojený) marcok

    marcok
    ano, je to možné ja som vyreklamovala v predajni Kula, na jeseň som kúpila tuje a cez zimu mi zmrzli a uznali mi reklamáciu dokonca sa prišli pozrieť na tvar miesta vlastné náklady. Dúfam, že budete mať také isté šťastie
    marcok

    Hankagirl je offline (nepripojený) Hankagirl

    Učím a študujem. :o) Hankagirl
    Hm, reklamovat rastlinky ma este nikdy nenapadlo. (Asi som na to moc pesimista. aj ked ine veci reklamujem casto) Nabuduce skusim. Mam dost negativne skusenosti s kvetmi z baumaxu, vatsina kvetou odtial mi chytne msicky alebo mi odschne v dost kratkej dobe. dokonca aj zahradne kvietky z baumaxu mi nedokazali prezimovat v zahrade. Neviem ci aj vy mate takuto skusenost, ale ja odvtedy radsej nakupujem v takych tych dedinskych kvetinarstvach.
    Co sa tyka prevozu kvietkov je pravda ze niektore to fakt zle nesu. napr. si dajte pozor ci sa vam kvet nedotyka skla auta. mne tak ohoreli listy na niektorych kvetoch. nehovoriac o niektorych dolamanych listoch pri hromadnych stahovackach.

    Reklamácia črepníkových kvetov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.