Zavrieť

Porady

Ako postupovať pri kandidovaní ?

Dobrý deň,

prečítal som tému http://www.porada.sk/t106200-p2-kand...-starostu.html asi 10x avšak potrebujem sa opýtať niekoho skúseneho, kto už kandidoval. Poprosím o radu.

Petícia má na každej strane hlavičku? alebo iba na prvej a na ostatných sú už iba podpisy a očislovanie strán ? Môžem do vzoru petície dorobiť tabuľku (najmä kvôli starším ľuďom???), aby sa lepšie podpisovalo ?

Keď petíciu mám vypodpisovanú , odnesiem ju na obecný úrad ? a tam mi potvrdia, že som ju odovzdal? Alebo ako funguje, celý ten proces... Čítal som zákony (o voľbách, o peticiach, atď...) ale nie je to úplne popísane.

Ospravedlňujem sa, ak to tu znova omielam, ale na tieto otázky som nikde nenašiel odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...eticnom-prave/
    Tam je to jasne rozpísané..... petičný hárok musí byť text, vo co go! 1. strana podpisového hárku - buď text vo co go, alebo aspoň predmet petície (aby bolo jasné vo co go).
    A musíš mať petičný výbor....
    A keď odovzdáš petíciu, zaevidujú, zapíšu - tebe by lajstro o odovzdaní dať mali.....
    kopretinka 11.07.14 14:07 odstránil(a) z Porady

    Ako postupovať pri kandidovaní ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.