Zavrieť

Porady

evidenčný list

Ahojte :-)

Chcela by som sa opytat ohladne tych novych evidencnych listov. Mohol by mi prosim niekto tak v skratke vysvetlit,ako to funguje? Nebolo ich treba nahodou teraz niekedy odovzdavat? Ake su tam terminy? Myslim tie nove tlaciva zo Soc.poistovne. Je mi to take nesympaticke,ze sa s tym neviem pohnut. Dakujem.
Usporiadat
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Prečo rukou, keď to perfektne ide počítačom. Stačí si stiahnuť tlačivo a nainštalovať Acrobat reader. Odkedy to mám len by som tlačivá vypĺňala. Moja byrokratická dušička jasá.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ešte dodatok..ten Acrobat reader musí mať CE...!!
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

neviete prosim vas aku prilohu ma mat evidencny list dochodkoveho poistenia, pri skonceni prac. pomeru? Bola som zaniest len formular ako taky a na podatelni mi ho nechceli vziat, ze chyba priloha a odvtedy nemozem nikoho zastihnut na SP ani osobne ani telefonicky
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

treba ešte sprievodný list, je to rozoberané v tejto téme str. 4

http://www.porada.sk/showthread.php?t=4195&page=4&pp=10
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

dakujem velmi pekne som to vcera citala a nejako som to prehliadla. dakujem.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

este by som vas chcela poprosit o pomoc, ako mam uviest PN do ELDP
zamestnanec bol PN od 11.4. a nastupil do prace 25.4. cize od 11.4. do 21.4. mal NAHRADU prijmu. 21.4. a 22.4. (stvrtok, piatok) platila nemocenske SP, to dam prerusenie 2 dni. ked mu plati nemocenske SP tak VZ je 0,- Sk nie? len ci mi to mysli spravne, je to moj prvy ELDP zamestnanec koncil ku 26.4.2005
takze rok 2005 A 01 01 .... 26 04 VZ (zaklad) VZ pocas vylucenia 0 a kal. dni vylucenia 2 je to takto spravne? alebo musim rok 2005 rozdelit na dva riadky a dat od 1.1. do 21.4. a do druheho 25.4. do 26.4.
0 0
Dadena Dadena

Dadena je offline (nepripojený) Dadena

Ak môžem poradiť, bolo by dobré, ak by ste Evidenčné listy dôchodkového poistenia zasielali dvojmo aj so sprievodným listom, ktorý Vám prikladám v prílohe. Je to pre Vašu evidenciu, Sociálna poisťovňa Vám potom späť zašle jeden potvredný list. V prípade, ak by ste tam mali nejakú chybu, keďže v liste uvádzate svoje meno a telefón, zamestnaci sociálky sa s Vami spoja a v podstate cez telefón vyriešite prípadné nedostatky alebo chyby. Ja mám veľmi dobré skúsenosti so zamestnancami Sociálnej poisťovne, či už v Bratislave alebo v Trnave. Viete nesmieme zabúdať, že všetci sme ľudia, a kto nič nerobí nič nepokazí.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Dadena
Ak môžem poradiť, bolo by dobré, ak by ste Evidenčné listy dôchodkového poistenia zasielali dvojmo aj so sprievodným listom, ktorý Vám prikladám v prílohe. Je to pre Vašu evidenciu, Sociálna poisťovňa Vám potom späť zašle jeden potvredný list. V prípade, ak by ste tam mali nejakú chybu, keďže v liste uvádzate svoje meno a telefón, zamestnaci sociálky sa s Vami spoja a v podstate cez telefón vyriešite prípadné nedostatky alebo chyby. Ja mám veľmi dobré skúsenosti so zamestnancami Sociálnej poisťovne, či už v Bratislave alebo v Trnave. Viete nesmieme zabúdať, že všetci sme ľudia, a kto nič nerobí nič nepokazí.
do tejto témy som sa asi ešte nezapojila, ale Dadenka nehnevaj sa, ten list mi pripadá, akoby zamestnanci Sociálnej poisťovne, platení z našich daní, nevedeli čítať z vlastných tlačív ... na mňa to je veru prisilná káva
0 0
Jana36 Jana36

Jana36 je offline (nepripojený) Jana36

Dni len od 11. dňa. Určite
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

dakujem velmi pekne. tak to teda dam tak ako som pisala. co sa tyka zamestnancov SP, mala som len jednu priamu konfrontaciu a nebolo to prijemne. ale ja mam take "stastie" aj na poste, a inych instituciach, mna lubia ked sa zjavim vo dverach ale jasne, vsetci sme ludia, snad to vedie aj oni hihi esteraz dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať