Zavrieť

Porady

Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
ježíííš....sú veci s ktorými sa treba pri bývaní v paneláku zmieriť....a sú veci na ktoré zákon nie je a vela krát ked je...tak aj tak je na "dve veci".....moj chlap fajčí na WC...ako by si mu to zakázala keby som bývala pod tebou....moje decko fajčí v svojej izbe....tento stav sa mi tiež nepáči a čo mám robiť....sú veci...ktoré neovplyvním a nebudem na ne plytvať energiu!!!...tiež susedia fajčia po balkonoch....a mne to lezie do spálne a čo teraz...?!nič.....možno raz v RD mi susedov cigaretový smrad nepolezie do baráku....
vetraj zo strany kde nie je brána.....
a keď nemá okno na inej strane?? ako napr.ja? tiež som si kedysi užila....cudzí ľudia stávali pod mojím oknom,debatovali,fajčili,hulákali....najradšej v sobotu nadránom,keď išli z krčmy...proti smradu len zavrieť okno,proti hluku nič som nezmohla.....až neskôr,keď sa sb prisťahoval,tak riešil.....boli časy,keď mi sedávali rovno pred bytom...celé noci....bola som z toho na nervy....
ja netvrdím, že to nie je na nervy...bývala som aj horšie... možno ako popisuje....vyvýšené prízemie....z mojej strany strechy garáži...čiže som z okna mohla vyskočiť na "terasu"...kde sa dostal kde kto... ked chcel......a čumel ti do bytu......čiže nehrozilo v lete dokorán okno otvorené....vetračka + z velkého okna odmontovaná klučka...aby si niekto /zlodej, úchyl/ neotvoril velké okno cez vetračku.....takže asi tak...iné okno som tiež do druhej strany nemala.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať