Zavrieť

Porady

Čo nevidieť je to aj tu.

Remeselník,stavbár.
Takto sa začínala aj druhá svetová.Matky bránia svojich synov proti násilným odvodom na front.
Poslanec Ivan Papadjuk, vybízející k vojenské službě v ukrajinské armádě, byl zbit rozzuřenými demonstranty. Zachránili ho policisté. Incident se odehrál vedle vojenské správy v ukrajinském městě Novoselica během mítinku proti vojenské mobilizaci.Video potyčky se objevilo i na YouTube.
Usporiadat
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

sito
. Prečo Pán Boh dopustí, také neresti? Nevidí, to?
Vidi, vidi, ako ludia velebia Satana, k nemu sa uchyluju...

EDIT: a slovanisti velebia aj Šatana
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Astrológia sa využíva od jej vzniku, nie medzi chudobou, ale práve na dvoroch, i dnes prezidenti štátov, o niektorých je to verejné, iní si to nechajú pre seba. Kedy vtrhli Rusi k nám, kedy bolo referendum na Ukrajine? Ako príklad.
Nevzdelanec sa podpísal. S mínuskou, akoby príspevok nebol pravdivý.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nič nové na Ukrajinskom fronte...???

Nejak nie som informovaný...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No šak čítaj, gúgluj, listuj ....... informácii do aleluja (otázne je, či sú to tie správne a pravé.....)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
No šak čítaj, gúgluj, listuj ....... informácii do aleluja (otázne je, či sú to tie správne a pravé.....)
Sa predsa pýtam demokraticky tých demokratov, demokratického myslenia...
Alebo to bude demagogické myslenie nedemokratov ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čítať pozorne ....véééééľmi pozorne !

http://czechfreepress.cz/valky/prebi...ovu-vojnu.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na rano super citanicko
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
No šak čítaj, gúgluj, listuj ....... informácii do aleluja (otázne je, či sú to tie správne a pravé.....)
Sa predsa pýtam demokraticky tých demokratov, demokratického myslenia...
Alebo to bude demagogické myslenie nedemokratov ???
Ale predsa i oni gúglujú.... osobne neoverujú.....informácie podhadzujú..... ľudí vystresujú.....teba najedujú.....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto by mal záujem, lepšie vidno titulky priamo na YT. Spomínal už vtedy, že jednotky NATO sú v Rumunsku a Bulharsku.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Myslim, ze je to velmi nevhodna tema. Rozosievanie strachu, bolesti. Okrem tychto pocitov nema co diskutujucim ponuknut. ! !.
moze mozno ponuknut zamyslenie? Ci je lepsie nemysliet a ist si pozriet "Burlive vino"? Viem, ze je to falosne dilema, ale hadam to nevadi.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lapejko
Tóno nestraš, myslíš, že sme fakt takí blbí a dáme sa do toho vovliecť?
v pripade, ze sa tak stane, nebolo by to prvy a nebude ani posledny krat.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
Ste blázni :-D idem spať.. dobrú noc všetkým...ak má niečo prísť, príde, či budeme chcieť, či nie....
takyto fatalizmus je podla mna nebezpecny
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
Myslim, ze je to velmi nevhodna tema. Rozosievanie strachu, bolesti. Okrem tychto pocitov nema co diskutujucim ponuknut. ! !.
moze mozno ponuknut zamyslenie? Ci je lepsie nemysliet a ist si pozriet "Burlive vino"? Viem, ze je to falosne dilema, ale hadam to nevadi.
Pre mna obidve veci su nerealne, vidim v robote dost realneho ludskeho nestastia, tak si nebudem vsugerovavat este ine melancholie z veci, ktore ja nemozem ovplyvnit a Burlive vino som nikdy nepozerala,
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Rozosievanie strachu a bolesti nám denne servírujú TV správy aj s obrazom zo sveta.
Sú súčasťou našich dní, žiaľ. Pokiaľ ich nedokáže človek vedome filtrovať nesledovaním týchto programov. Našťastie nás však "bezprostredne" akože neohrozujú. Akože. Každý vojnový konflikt ohrozuje celú Zem.
Ešte horší stav vytvára a vyrába vedome najmä americký "zábavný" filmový priemysel. Veď čo ľudia nespravia pre svoje pocity. Žijeme pre pocity. Je zaujímavé, že to už nikomu neprekáža.
Existuje organizácia http://citizengo.org/en. Jednotlivec by dokázal zmeniť svet jednou jedinou mohutnou petíciou. Možno by aj nobelovku dostal. Avšak kompetentní mlčia. Tak dlhú dobu, i keď vedia, ako to poškodzuje zdravie ľudí veľkoplošne. Dokázané výskumami. I tak to nestačí aby sa ozval jeden hlas. Prečo?
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Rozosievanie strachu a bolesti nám denne servírujú TV správy aj s obrazom zo sveta.
Sú súčasťou našich dní, žiaľ. Pokiaľ ich nedokáže človek vedome filtrovať nesledovaním týchto programov. Našťastie nás však "bezprostredne" akože neohrozujú. Akože. Každý vojnový konflikt ohrozuje celú Zem.
Ešte horší stav vytvára a vyrába vedome najmä americký "zábavný" filmový priemysel. Veď čo ľudia nespravia pre svoje pocity. Žijeme pre pocity. Je zaujímavé, že to už nikomu neprekáža.
Existuje organizácia http://citizengo.org/en. Jednotlivec by dokázal zmeniť svet jednou jedinou mohutnou petíciou. Možno by aj nobelovku dostal. Avšak kompetentní mlčia. Tak dlhú dobu, i keď vedia, ako to poškodzuje zdravie ľudí veľkoplošne. Dokázané výskumami. I tak to nestačí aby sa ozval jeden hlas. Prečo?
Musíme sa stať otrlými to je masáž hollywoodskej kultúry -kultúry násilia neveril som tomu pred 89, asi to účinkuje na odolnosť ľudskej psychiky ale máme tu na vysvetlenie odborníčku ale keď som videl na fotke pred rokom prvé zohavené telo tak to bol zase po rokoch lomcovák dnes to nie je také hrozné však ľudovo povedané aj na šibenicu sa dá zvyknúť.
1 0
niella niella

niella je offline (nepripojený) niella

alaya1
Myslim, ze je to velmi nevhodna tema. Rozosievanie strachu, bolesti. Okrem tychto pocitov nema co diskutujucim ponuknut. ! !.
Tvoja poznámka je výsostne pravdivá!!! Skutočne nieže nevhodná ale zavrhnutiahodná!!!!Súhlasím s tebou!
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

terakot1
buchač
Čítať pozorne ....véééééľmi pozorne !

http://czechfreepress.cz/valky/prebi...ovu-vojnu.html
O demagogickom autorovi
Musí to zvláštny exot so selektovanou logikou

1,
generál Philip Breedlove na konferencii NATO na najvyššej úrovni v septembri predloží „návrh“, aby členské krajiny NATO vo východných krajinách – najmä v Poľsku – čo najskôr vytvorili základne a vybavili ich zbraňami a strelivom
2,
Približne o 30 kilometrov ďalej sa nachádzajú mestečká Pasewalk a Gramzow. Netreba veľa fantázie na predstavu toho čo sa stane, keď Rusko tento zbrojný a muničný sklad zničí raketou, aby narušil zostavenie útočného frontu proti sebe



Takže :

NATO si nemože na území NATO robiť sklady kde chce = 1,



Lebo :

Rusi možu preventívne strieľať NIE na svojom území = 2,
terakot, musím sa priznať máš môj obdiv, ako to robíš chlape, každý deň sa voláš ináč

II. svetová rozhodla o prerozdelení Európy, ale to ty vieš, iba si pozabudol, takže kým nebude nová vojna a nový víťaz ani Poľsko ani Češi si na svojom území nemôžu rozmiestňovať čo chcú.
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Čo v TV nevidíte .Veľmi brutálne ,len pre veľmi silné povahy.
http://antroposof.sk/ukrajina/civilne_obete_+18.html
2 1
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Je to abnormálne deprimujúce iba čo si pomyslieť na dôsledky diania na Ukrajine a nie čítať príspevky v téjto téme.
Už v prvých príspevkoch bola vyslovená žiadosť o jej uzavretie, ale nič sa neudialo
Viem, že mnohí poviete " tak to nečítaj ! " ...áno máte pravdu, nielen že je to dnes po prvé, ale aj naposledy čo som nakukla do tejto témy.

No nedá mi, položiť otázku... Vy nemáte obavy, že nakoniec to dopadne naozaj zle? veľmi veľmi zle?...Ja áno a strach v duši sa znásobuje pri každej správe z TV.
Ľudstvo,ale aj politici a je to jedno, či sú z USA, Ruska,Ukrajiny a všetci z ÉU asi už nevie zo samej roztopaše, lebo majú všetko nevedia čo robiť.
Nikdy sa nezmierim s pocitom, že prečo tak obrovský štát ako USA (ich vodcovia a politici) sa pod zámienkou, že chcú, aby v tej či onej krajine sa ľudia mali dobre a všade posielajú svojich vojakov so zbraňami robiť poriadok. Pritom sú iba farizei, ktorí sa tak hrdo hlásia k Bohu a jeho učeniu, aj požehnávajú svoje vojská, čo idú do cudzej krajiny...to je hnus a nič iné! BOH toto určite nechcel!
Nie, ja to zasahovanie nenazývam ináč ako rozdúchávanie nepokojov, s chuťou ovládať celý svet a všetko mať iba pre seba.
Takže hrať WABANK vo svete tak krehkom, ako je dnešný, je to o KRK.
Mám už svoje roky, ako malé dieťa zažila som útrapy druhej svetovej vojny a mnohé udalosti boli tak silné, že mi napriek môjmu veku ostali v pamäti... videla som pri prechode frontu cez Košice mladých nemeckých vojakov, plakať za rodičmi, od ich oficierov moja chorá babka dostala lieky, ja čokoládu (prišli, mamka nič nezmohla oficieri sa ubytovali všade v rôznych bytoch, vojaci spali na obrovskom dvore bloku) a o pár dní odišl Po nich prišli Rusi, tí tak isto až na to, že boli hladní a nenechali ani kôrku suchého chleba v komore. Videla som, ako pani suseda čo s otvorenou náručou vítala Ruských vojakov pribehla s plačom k nám, že bola znásilnená. Videla som ako ich veliteľ po tom, čo suseda ukázala ktorýí to bol, vojaka na dvore odstrelil. Videla som mamkinu radosť, keď došiel môj ocko domov z Nemecka v uniforme pilota americkej armády. Na pleci mal veľké súkenné vrece kde bol hákový kríž, ale vrece bolo plné dobrých konzerv Unprofor. Videla so zverstvá, keď po hlavnej ulici z nákladného auta gardisti vešali partizánov-slovákov. Zažila som, represálie voči nám, (nakoľko sa u nás najviac rozprávalo po maďarsky!) a páni v kožených kabátoch po večeroch chodili načúvať pred byty. K mnohým rodinám potom prišlo komando, že nakoľko sme maďari, musíme byť vysídlení do sloevnských dedín, Vážec-Východná, aby sme sa poslovenčili. Otecko sa nedal lebo on bol rodák z Trstenej na Orave a výhražky naňho neplatili a tak sme ostali tu.
Vojna, čo bola, bola zlá a strašná, ostalo mnoho sirôt, ľudia nemali domovy, ale sa dalo pozbierať a začať žiť, aj keď ťažko.
Ale tá, čo je hrozbou....nechcem ani pomyslieť...
Moja zbožná žiadosť aby ostal mier na tomto svete!
Táto téma dobrá nie je preto prosím aj tu admína o jej uzavretie.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať