Zavrieť

Porady

Wifi repeater - problém po výmene routra.

Zdravím, internetové pripojenie mám od T-comu. Asi 3,5-4 roky som sa pripájala pomocou DSL wifi routra D-Link DSL-2641R. Cca 1 rok som používala aj wifi repeater, ktorý mi pekne pokryl dvor vonku. Presne tento http://www.newmi.com/en/products/wif...ater-w121.html.
Pred 2 dňami som prešla na nový router ADB VA 2111 – údajne širokopásmové pripojenie. Od tohto dňa, neviem používať repeater. Skúšala som ho resetnúť, ale absolútne nereaguje. Nevidím, neviem chytiť signál, ani cez kábel sa nedá k nemu pripojiť.
Čo Vás napadne, kde môže byť problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Mňa napadlo, zavolaj 0800 123 777 technickú podporu T-Com. Riešil som nedávno podobný problém. Veď od čoho tam asi sú?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    neva19 Poradili mi spoplatnenú linku, na konfiguráciu ich zariadení. Avšak mám podozrenie, že sa mi nepodarilo resetovať repeátor ani opakovane, pravdepodobne si pamätá predchádzajúce nastavenie. Už ho mám rozobratý, nakoľko to nejde tlačítkom. Neviem ako ďalej.
    misoft Ako dlho si držala Reset tlačidlo? Mám dojem, že by to malo byť cca 30 sek a malo by to byť v sieti (v zásuvke), aby sa repeater resetol....
    Inak - ak si uviedla správny link na neho - je to Newmi (možno model W121) - Made in China.
    http://www.everychina.com/p-z52d4d92...ion-rates.html
    nunenko Hard reset 30/30/30
      zbaliť
    neva19 áno, funguje, pravdupovediac ani neviem ako to popísať. Tlačidlo resetu som toľko zatláčala, až sa zlomilo. Potom som to zobrala jednému mládencovi, ktorý hovoril, že ho len rozobral, vytriasol zlomené tlačítko a opäť poskladal. Vraj nič viac neurobil a repeater funguje.
    nunenko hard reset 30sekund držíš reset (repeater musí byť zapnutý v elektrine), potom pri stálom držaní vypnuť z elektriky na 30 sekund, následne za stáleho držaniea resetu zapnúť do elktriny na 30 sekund.
    Potom pustiť reset, vypnuť z elektriny a znova zapnúť už obvyklým spôsobom.
    Ak sa nepodarí treba opakovať 30/30/30.

    Wifi repeater - problém po výmene routra.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.