Zavrieť

Porady

dotaz na minikurz pc

Anketa: Čo by ste hlavne uvítali, aby sa preberalo v prípade, že sa otvorí minikurz pc:

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Word

    13 20.00%
  • Excel

    32 49.23%
  • Outlook Express

    9 13.85%
  • Efektívna práca s PC

    22 33.85%
  • Práca s internetom

    10 15.38%
  • Power Point

    15 23.08%
  • Zálohovanie dát na diskoch

    10 15.38%
  • Spracovanie digitálnej fotografie

    8 12.31%
  • Postupne všetko

    35 53.85%
  • Iné - prosím vyjadrite v príspevkoch

    2 3.08%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Aj keď pc nie je hlavným zameraním porady, pracuje s ním každý účtovník, ekonóm, daňový poradca, atď. A aj keď na pc pracujeme mnohé už roky, tak zisťujeme, že to veľakrát robíme komplikovanejšie, než by sme mohli.
Preto ma napadlo, či by sa nenašiel niekto, kto by podobne ako ayya, ktorá vedie minikurz JÚ a PÚ, viedol minikurz pc. Bolo by niečo také možné? Podujal by sa na to niekto? (Dostal by rád zlatého pc!:p.
Naposledy upravil Viera123 : 24.04.06 at 11:52
Usporiadat
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

otázka
Potom som túto tému zle pochopila?
Uf, teraz som na pochybách, ak si reagovala na to, aby ste sem uviedli, čo Vás zaujíma, a čo sa má preberať na minikurze, tak nie.... Len diskusia sa mala rozbiehať až po začiatku minikurzu, kde by sa priamo reagovalo a preberali by sa dané témy...(kvôli tomu, aby sa to nemiešalo jedno cez druhé, pretože na konci je z toho chaos, keď sa niečo spätne hľadá... Beriem späť, je to ok....
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Je to v poriadku. Dokonca dávam na vedomie, že mi Hanka pomohla. Acrobat 7.0 som odinštalovala, nainštalovala Acrobat 7.0.7. a funguje to! Konečne som sa dostala v Dokumentoch do tlačív.Ďakujem.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

otázka
Je to v poriadku. Dokonca dávam na vedomie, že mi Hanka pomohla. Acrobat 7.0 som odinštalovala, nainštalovala Acrobat 7.0.7. a funguje to! Konečne som sa dostala v Dokumentoch do tlačív.Ďakujem.
To som rada, že môžeš pokračovať, je tu skvelý kolektív ľudí, ktorí ochotne radia a pomôžu! Budeš sa zúčastňovať aj minikurzu? Čítala si, že sa bude začínať excelom a popri tom sa ešte asi spustí jedna téma, aby to šlo rýchlejšie, jedna ľahšia a jedna taká rozsiahlejšia....?
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Máš pravdu, je to super, že si môžme takto pomôcť.
Kurzu sa zúčastním isto, lebo ako som písala predtým som technický antitalent. S počítačom robím 1,5 roka, ale som samouk, podľa toho čo mi ukáže staršia dcéra. Mám aj veľa vecí v počítači a neviem s nimi robiť. Mám známeho, ktorý je počítač.profík, robí mi údržbu PC /robí to aj na ŽL popri zamestnaní/, ale niet času.
0 0
Hankagirl Hankagirl

Hankagirl je offline (nepripojený) Hankagirl

Učím a študujem. :o)
Tak uz som tu aj ja.
Co sa tyka acrobatu, Otazka, tesi ma ze to funguje a ze som pomohla.
Co sa tyka kontaktu koli minikurzu. napiste na hankagirl@yahoo.com alebo na icq 262 787 734
neviem, ci do pondelku nieco zbuchame, bo mam toho cez vykend dost vela, no uvidime, buducim tyzdnom by mi mali podstatne frmoli skoncit a budem sa vam venovat Access mam spracovany v dost pochopitelnom formate, s excelom je to v dost zlej forme. ale zapracujem na tom pre vas.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Hankagirl
Tak uz som tu aj ja.
Co sa tyka acrobatu, Otazka, tesi ma ze to funguje a ze som pomohla.
Co sa tyka kontaktu koli minikurzu. napiste na hankagirl@yahoo.com alebo na icq 262 787 734
neviem, ci do pondelku nieco zbuchame, bo mam toho cez vykend dost vela, no uvidime, buducim tyzdnom by mi mali podstatne frmoli skoncit a budem sa vam venovat Access mam spracovany v dost pochopitelnom formate, s excelom je to v dost zlej forme. ale zapracujem na tom pre vas.
Niet čo dodať, klobúk dolu, vďaka... dúfam, že si cez víkend stačíš aj oddýchnuť. Pepo_p, zapísal si si kontakt?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

PeterNR
Čo keby sme požiadali Richarda o vytvorenie "podporád" k jednotlivým sw, napr. v rámci http://www.porada.sk/f85-word-excel-...t-outlook.html ? Myslím si, že tam to patrí skôr, ako medzi "Hoby a iné porady". Čo vy na to?

Btw Peter, poslal som Ti emailom vzorku helpu, možno sa to hodí.
Peter, Richarda som už o to poprosila, tak uvidíme, či bude súhlasiť a či sa to bude dať.
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Richard, ďakujeme za presunutie Excel minikurzu do témy sw. Myslím že tam bude skôr na očiach
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Až dnes som našla túto tému. Skúša niekto ten Hankin Access? Chceme sa s Orimom doňho (Accessu) pustiť, ale neviem či využiť ten čo som našla na nete a krok za krokom ho prejsť (s diskusiou prípadných problémov na Porade) alebo ten Hankin.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Nebyť Janky tak sa k tomuto ani nedostanem.

Neviem, ale nikde som nečítal o tom Hankinom kurze možno by pomohla nejaká adresa alebo niečo aby sme sa tu zorientovali.
Zatial mám kurz od Janky čo niekde stiahla. Aspon dúfam.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať