Zavrieť

Porady

ako dlho vám trvalo pokym vám prišiel výmer ID od SP?

Zdravim mám 18 r a požiadal som si o ID z mladosti 30.7 im prišla moja žiadosť z komisie mam plný nad 70% moja otázka kolko vám tak trvalo pokym vám prišiel výmer od SP?
Ďakujem za každý prispevok
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kompi 60 dni je maxiamalna zakonná lehota ako to že to bolo tak dlho?
    Mila123 pred uplynutím 60. dní Vám príde papier zo SP, že majú veľa, veľa práce, aby ste boli vyrozumený, že ste v poradí.....
    kompi tak to hadam nie :/ naše zakony su svetove
    Mila123 možno sa ti to nestane, nakoľko asi nepracuješ, je to tvoj jediný zdroj príjmu........
    kedy si podával žiadosť? kedy to bolo celé komplet?
    kobolcs tak že prišlo list ze nesithaju. potom rozhodnutie o 3 mesiace. Ale list bol vystavenie 60. deň lehoty, ale odoslane na 86.deň. . SR.
    kompi niečo mi natom mojom smrdi bol som 23.7 na komisií keď som volal povedali ze im to prišlo 24.7 do blavy dnes mi prišiel mail že im to prišlo 30.7 oni inač klamu ľudí....
    ja budem mať ten zmladosti vyšetrenia moje maju hadam od januára umňa nemajú čo preverovať....
    kompi Mám otázku prišlo vám to ako bežný list do schránky alebo doporučene do vlastných rúk? Ďakujem za odpoveď
    kobolcs bezny
    kompi a keď to nestihnú za tých 60 dni a ani nepríde list ze si predlžujú lehotu ako sa to potom dá riešiť?
      zbaliť

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    No mne prišlo rozhodnutie asi po pol roku, keď som pomaly otravovala každý druhý deň...... Ale to bolo asi pred 8 rokmi - dnes je to možno inak.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Mne sa zdá,že SP v Ba má problém s podateľňou .Rozhodnutie mám datované 27.4 a pečiatka na obálke (odoslané z Ba) je 21.5.Žiadosť som spisovala 9.1.
    misoft SP nemá problém s podateľňou - ona sama so sebou problém.....
    Neprehľadná evidencia, liknavosť, neodbornosť...a Višváder v telke divákom tlačí kapustu do hláv....

    ako dlho vám trvalo pokym vám prišiel výmer ID od SP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.