Zavrieť

Porady

Vypádavanie vlasov

Dobrý deň, poprosila by som niekoho kto má skúsenosti s nejakým prípravkom proti vypádavaniu vlasov, ako je s ním spokojný, skúšala som ich viacero, ale nezaberajú. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mamina jana je offline (nepripojený) mamina jana

    mamina jana
    Na vašu otázku nemám konkrétnu odpoveď, len osobnú a sestrinú skúsenosť. Sestre vypadávali vlasy, veľakrát až po tzv. "gučiach" . Používala rôzne prípravky od šampónov, vodičiek, nejakých zvláštnych krémov čo sa ku korienkom masírovali a aj výživové doplnky proti vypadávaniu vlasov. A viete čo jediné pomohlo? Zmenila zamestnanie.... a konečne má naspäť svoju bujnú hrivu. Mne tiež vypadávali vlasy pred pár rokmi a aj som dosť pochudla, a tak som nepodpísala predĺženie zmluvy. Osobne si myslím, že ked nevyriešite to čo vám to vypadávanie spôsobuje, tak je zbytočne kupovať tzv. "zázračné" prípravky. Vlasy padajú buď zo stresu alebo z choroby a v tejto dobe to bude skôr zo stresu.
    Dúfam, že som aspoň trocha pomohla.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja mam odskusane pri vypadavani vlasov po umyti vlasov oplachnut este vlasy vyluhovanou zihlavou a nasledne aj vmasirovat do pokozky. Treba pravidelne opakovat niekolko tyzdnov.

    Z kupovanych preparatov je vyborny Capilan,vtiera sa tiez do pokozky po umyti vlasov. Dostat v lekarni.

    Ak nepomahaju taketo overene veci, treba navstivit lekara,lebo vypadavanie vlasov moze signalizova aaj vaznejsiu chorobu.
    Aj stres, ci nespravna zivotosprava moze sposobovat problem s vypavanim vlasov
    lujza.j okrem iných vitamínov určite aj Biotín....vyvarovať sa šamponom-saponátom...kupiť si prírodný šampon.....kuk lopuchový olej
    http://www.pluska.sk/izdravie/altern...ist-vlasy.html

    http://www.zdraveoleje.sk/www-zdrave...Lopuchovy-olej
    http://www.biopurus.sk/biopurus/esho...vy-olej-100-ml

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    ...súhlasím s názorom mamina jana, príčin môže byť veľmi veľa.
    Ako malá pomoc je aj vysoko účinný šampón s lopúchovým listom pre nadmerné vypadávanie vlasov, panthenol tablety...

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    mojej carnici pomohli zabaly zo sezamoveho oleja a citronovej stavy.
    1. Vmasirovat do pokozky hlavy stavu z jedneho citrona. Chvilku pockat
    2. Vmasirovat sezamovy olej hlavne do pokozky, zakryt sackom a uterakom aby bola hlava v teple. Nechat 30 minut posobit. Potom umyt beznym samponom

    Citronova stava a olej pokozku ocistia, zbavia toxinov a vyzivia. Niekedy si kuru dam aj ja a potom mam vlasy paradne . Pravdou ale podla mna je, ze vplyv ma aj pohoda, ziadny stress, nejaka choroba. Takze aj ja by som sa ooobzeral po pricinach.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    vypadávanie vlasov môže byť aj vekom, hormonálnymi zmenami, liekmi, stravou - nedostatok vitamínov, vlasy vo väčšej miere vypadávajú aj na jar, príčin môže byť veľa a bežné prostriedky nemusia zaberať
    Pri vypadávaní vlasov je dobré zistiť aj príčinu a hlavne doplniť vitamíny. Vlasy pre dobrý rast potrebujú určite zinok a vitamíny skupiny B. Aj pivo je dobré. Mamka je kaderníčka a kedysi nedala dopustiť na pivné zábaly, alebo kvasnice :-) Teraz obe používame výživné vlasové kúry a masky. Najradšej regeneračný alebo olejový od Dove. Tinktúru na pokožku pre posilnenie korienkov vlasov určitě poradia aj v lepšej lekárni.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.