Zavrieť

Porady

Cudzí web denne kopíruje moje texty

Zaručene originalne texty z jedneho mojho webu bez suhlasu kopiruje konkurencny web. Podla indicii kopiruje texty uz niekolko rokov. Chcem od neho odskodne. Samozrejme viem, ze nemozem kontaktovat autora konkurencneho webu dokym nespravim dokaz, lebo by kopie stiahol a sud by ich tam nevidel. Ako sa da vytvorit dokaz, ktoremu by sud na 100% veril?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    logo
    Fair Mind s. r. o.
    Hodnoverný dôkaz zabezpečíte kombináciou technickej kópie a svedka - napríklad vylačíte printscreen a dáte podpísať spolu s dátumom a časom svedkovi.
    Alebo uložíte kópiu stránky vo formáte mht (s prepáčením s použitím MS Internet Explorera), napálite na CD a CD uložíte do notárskej úschovy v zapečatenej obálke.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ofoť si daný web tak, aby bolo jasné, že o čo ide. Ulož a nie je problém s dôkazovým materiálom.

    Vhodný program je

    TakeScreen 2.0
    TakeScreen je snadno ovladatelný program pro snímání vybrané části obrazovky, naposled aktivního okna, nebo celého desktopu. Snímky je možno zachytit na požadované rozměry v pixelech a jsou ukládány do vámi zvolené složky, anebo do schránky. Obrázky, uložené i jakékoli jiné na disku, můžete upravit a zdokumentovat v zabudovaným editoru. Program podporuje grafické formáty PNG, BMP, JPEG, GIF a TIFF a nevyžaduje instalaci.
    http://www.slunecnice.cz/sw/takescreen/
    Bude to vyzerať asi takto

    martin3333 Cez screenshot nedokazem, kde to bolo skor uverejnene a kto je autorom. Dokazem to len tak, ze dopredu predpoviem, co bude na webe mojho konkurenta na nasledujuci den. Na vytvorenie dokazu potrebujem 3. stranu. Ma to byt policia?

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Mozes to mozno oznamit , dalej uverejnovat texty na svoj web a poziadat autority aby si sami overili, ze ich konkurencny web kopiruje.
    Okerm toho mozno mozes poziadat o pomoc google.
    denis_m6 myslim ze prednedavnom bola kaza s predpovedou pocasia, tam to spravili tak, ze zacali uverjenovat somariny a potom sa smiali na tych, ktori to od nich kopirovali...
    Richard 09.10.14 06:24 priradil do Porady
    Richard 09.10.14 06:24 priradil do Porady

    Cudzí web denne kopíruje moje texty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.