Zavrieť

Porady

Výpoveď počas PN ?

Dobrý deň, prosila by som o radu, zamestnaná som skoro 2 roky, zmluvu mám počas zastupovania rodičovskej prípadne ďalšej MD a RD istej osoby, RD jej mala končiť až o 1,5 roka. Momentálne som na PN 3 týždne a zavolali mi z práce, že si mám prísť po výpoveď, pretože pani, ktorú zastupujem sa rozhodla dať výpoveď, pričom je na RD. Ďakujem za rady.V predchádzajúcom zamestnaní som mala tiež počas zastupovania RD, a keď sa dotyčná rozhodla ukončiť PP automaticky mi predĺžili na neurčito, nekončila som zároveň s ňou.
Naposledy upravil Nela27 : 14.10.14 at 17:56
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Čo je na tom nepochopiteľné? Veď výpoveď môže dať aj počas poberania RP, stačí, že sa z RD vráti a potom svoj PP skončí Tvoj PP končí tým, že sa zamestnankyňa vráti z RD- t.j. skončí dobou určitou, nie výpoveďou.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V tvojom pripade nejde o vypoved, ale o skončenie PP na dobu určitú. Ten skončí aj počas PN, PN nemá vplyv na takéto skončenie PP na dobu určitú.
    To, ze tvoj PP tak jedného dňa skončí, si si musela byt vedomá, kedže si podpísala pracovnú zmluvu na zastupovanie.
    To, či si niekto tyká s riaditeľom je úplne irelevantne.

    Výpoveď počas PN ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.