Zavrieť

Porady

Ukončenie dohody, vznik pracovného pomeru na základe pracovnej zmluvy

Dobrý deň, chcem si len preveriť pre istotu jednu vec.. Doteraz u nás pracuje jeden dohodár na dohodu o pracovnej činnosti. Chceme ho zamestnať na pracovnú zmluvu.. Môžem ukončiť dohodu o pracovnej činnosti napr. k 31.10.2014 s tým, že naposledy vykonával prácu ako dohodár napr. 29.10.2014? Vznik pracovného pomeru na základe pracovnej zmluvy bude k 01.11.2014. Ďakujem za pomoc!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak ju chcete ukončiť 31.10., tak posledný deň dohody bude ten istý dátum. PZ začne až 1.11.
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Emik27 A nevadí, že ako dohodár pracoval naposledy napr. 29.10.2014?
    Tweety záleží akú mal dohodu,
    Emik27 Mal dohodu o pracovnej činnosti do konca roka.. Ale teraz sa so zamestnávateľom dohodli, že od 01.11. nastúpi na pracovnú zmluvu...
    Tweety a ten jeden deň už nebude pracovať?
    Emik27 Nie, nebude.. Ale chceli sme to spraviť tak, aby tieto pracovné pomery na seba nadväzovali...
    Mária27 ved nemusí
    Emik27 Prepáčte, nerozumiem.. čo nemusí?
    Tweety Erik, dohoda nie je pracovným pomerom. A aj popri PP môže mať dohodu, teda súbežne aj PP aj Dohodu( len tá nesmie byť na rovnakú prácu ako v PZ.
    Emik27 Áno, áno, to viem.. Ok, takže tomu rozumiem tak, že to tak nemôže byť resp. nemalo byť? Myslela som, že to nie je problém...
    Emik27 Totiž už viackrát sa mi stalo, že dohodár mal prísť do práce napr. po štyroch dňoch, ale na štvrtý deň prišiel a chcel ukončiť dohodu o pracovnej činnosti, tak sme ho ukončili k dňu, na ktorom sa dohodli, t. j. napr. ten štvrtý deň.. a nie v deň, kedy naposledy pracoval...
    Tweety veď môžete skončiť v dátum, na akom sa dohodnete, len to, čo som napísala je lepšie pre dohodára
    Emik27 Ďakujem za Vašu trpezlivosť, som z toho celá domotaná Takže to tak bude v poriadku?
    Tweety K adému dátumu sa dohodnete, tak to bude, je to na tých dvoch.
    Emik27 Ďakujem ešte raz!!!
    veronikasad Kto je dohodár ? Je evidovaný na UP alebo iný poistenec štátu ? Ukončenie dohody treba riešiť aj zdr.poistenie, aby sa na chýbajúce dni nemusel evidovať ako samoplatitel.
      zbaliť

    Ukončenie dohody, vznik pracovného pomeru na základe pracovnej zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.