Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Predpokladam, ze by bol - uplne rovnaky.
    Je to totiz stavba, pevne spojena s podlahou, rovnaky problem s poziarno-bezpecnostnymi predpismi atd. atd.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    587968 sakra..aj tak diky
    fortunka A aj ked vymyslis sklo a cokolvek ine, nemas sancu oddelit si tam legalne garaz. Stale z rovnakych dovodov )
    587968 tak to je pech . pytam sa preto lebo viem o jednych garazach kde boli povodne tiez iba boxy a potom si to tam ludia vymurovali.
    Chobot Tak sa ich spýtaj, ako to poriešili.

    Veď keď si si kupoval parkovacie miesto, tak si vedel, že to nie je garáž. Ak si chcel garáž, mal si si kúpiť garáž.

    Predaj parkovacie miesto a kúp si v okolí garáž.
    587968 ja v tom dome nikoho nepoznam. len viem ze si to tam ludia tak porobili. je sice pravda ze to bolo davnejsie a mohlo sa odvtedy cokolvek zmenit. ja som to parkovacie miesto kupil spolu s bytom a tym ze som vedel o tom ze uz si to tak niekto spravil som nad tym zacal rozmyslat, preto som napisal sem na poradu ci s tym nahodou nema niekto skusenosti.
      zbaliť

    A bol by prosim problem aj so sadrokartónovou prieckou? Vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.