Zavrieť

Porady

lekarske vysetrenie

Dobry den zamestnavatel nechce zamestnancovi uznat lekarske vysetrenie. Zamestananec robi 12tky den noc a volno, tzn ma prilezitost ist aj mimo pracovnych hodin k lekarovi, islo o navstevu lekara v mieste bydliska a bol to vseobecny lekar. V nocnej zamestnanec pokazil stroj, obden ked mal mat dennu neprisiel, priepustku nemal vypisanu. Na druhy den po vysetreni na nocnu smenu priniesol potvrdenie o vysetreni, kde nie je vobec uvedeny cas od do v zdravotnickom zariadeni. je tam len poznamka vysetrenie nutne. Moze mu to zamestnavatel neuznat? alebo len ciastocne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Moze mu to neuznat. Pripadne mu uznat max. pracovny cas lekara, urcite nebol u lekara 12 hodin.
    Ja by som na mieste zamestnavatela ziadal od zamestnanca, aby dal doplnit od lekara presny cas vysetrenia a priznama mu +- potrebny cas prichodu a odchodu do zamestnania a cas vysetrenia. Na zvysok casu si musi zobrat dovolenku alebo nahradne volno.
    Naposledy upravil ivka70 : 05.12.14 at 10:01
    lucy164 dakujem krasne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.