Zavrieť

Porady

Koľko platíte za prenájom obchodných priestorv v Bratislave a či si na ne zarobíte?

Chcel by som sa opýtať tu prítomných, ktorý majú nejakú prevádzku, koľko ich stojí mesačné nájomné e či si na neho zarobia.
Rozmýšľam nad otvorením železiarstva v Petržalke, ale ceny nájmov sa mi zdajú strašne vysoké od 1000 - 2000 euro / mesiac.
Keďže netuším koľko si taká prevádzka zarobí, bojím sa ísť do toho, hoci som presvedčený, že by si to na seba zarobilo. Otázka znie koľko by mi potom zostalo peňazí ak by som musel platiť povedzme 1500,- euro nájom.
Napíšte prosím (kľudne aj anonymne), či si vaše prevádzky na seba zarobia.
taiko .
1. ....netuším koľko si taká prevádzka zarobí, bojím sa ísť do toho, ....
2..... hoci som presvedčený, že by si to na seba zarobilo.....
Neprotirecia si tieto Tvoje dve vypovede?

Musis si uvedomit, ze je jedno, kolko kto iny plati za priestory. Pre teba je dovelite, kolko budes platit Ty a to sa dozvies lebn tak, ze sa opytas prenajimatela.
Nuz a no otazku, ci si na sebna zarobis, Ti odpovie podnikatelsky plan.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Koľko platíte za prenájom obchodných priestorv v Bratislave a či si na ne zarobíte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.