Zavrieť

Porady

Aký je postup pri pracovnom úraze?

Dobrý deň mam jednu otázku. V práci sa mi stal úraz bolo to v doobedných hodinách úraz mi môj vedúci ošetril a mohla som dokončiť celú smenu avšak asi hodinu pred koncom mi začala opuchať noha a vôbec som na ňu nemohla stúpiť tak po ukončení smeny som išla na pohotovosť. Otázka teda znie považuje sa táto udalosť za pracovný úraz aj ked som odrobila ( s bolesťami) celú smenu a až potom išla na pohotovosť keďže dané zranenie sa preukázalo až po niekoľkých hodinách? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    áno považuje sa to za pracovný úraz. Predpokladám, že o danom ošetrení vedúcim smeny bol spísaný záznam do knihy úrazov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zara 2587 Ano bolo to poznačené...bol tam presne daný cas kedy sa to stalo...a ak sa mozem este spýtať v praci považujú za problem aj to ze na PN som bola vypísaná v den úrazu teda po odrobenú smeny je problem ze je tam rovnaký dátum???
    willma z hľadiska vypísania PN a zároveň skoro odrobeného dňa Ti poradiť neviem - je možné odrobené hodiny dať do nadčasu možno. K tomu sa bližšie vyjadria mzdárky. Koľký deň si na PN?
    zara 2587 Momentálne 5 den a minimálne este 7 dni budem
      zbaliť

    Aký je postup pri pracovnom úraze?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.