Zavrieť

Porady

Súbory stiahnuté prostredníctvom domény na USB kľúč z jedného užívateľského účtu sa neotvorili v druhom užívateľskom účte na jednom PC.

Naše PC sú na doméne. Včera som z technických príčin nemohla pracovať na svojom PC, tak som použila iný. Cez doménu som sa napojila na Moje dokumenty, stiahla som si ich na USB kľúč. Otvorilo ich. Prepla som sa do druhého užívateľského účtu toho istého PC a súbory mi neotvorilo... Vypísalo, že Príkaz sa nedá spustiť. Dnes som už na svojom PC..., ale zaujímalo by ma, prečo táto chyba nastala.
Naposledy upravil Kabaka123 : 20.05.15 at 07:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Predpokladam, ze to je obmedzenim opravneni jednotlivych uzivatelov.
    Aj pri kopirovani suborov z tvojich dokumentov si subory "pamatali" opravnenia, ktore v mojich dokumentoch ma len ten konkretny uzivatel a a preto dalsieho uzivatela k nim jednoducho nepustili.

    Videl by ich administrator, ktory ma opravnenie na vsetky uzivatelske konta v PC.

    Ak chces predist takymto obmedzeniam, je lepsie subory poslat mailom tomu, kto by ich mal pouzivat, pokial nejde ich ulozit do nejakeho spolocneho adresara, akm maju obaja pristup s rovnakymi opravneni9ami.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 s tými súbormi som potrebovala pracovať len ja... ale ďakujem za ponúknuté vysvetlenie...môže byť, že toto obmedzenie bolo spôsobené práve tými oprávneniami...
    ivka70 V takom pripade staci poslat si ich na mail sama sebe Vtedy stratia opravnenia viazane k adresaru, odkial su.
    Kabaka123 tak to mi je jasné... že som si ich môžem poslať..., ale nie je to potrebné, lebo sa k nim môžem dostať z ktoréhokoľvek PC cez doménu...
      zbaliť

    Súbory stiahnuté prostredníctvom domény na USB kľúč z jedného užívateľského účtu sa neotvorili v druhom užívateľskom účte na jednom PC.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.