Zavrieť

Porady

Podnikanie popri zamestnani

chcem zacat podnikat popri zamestnani. moj zdroj podnikania by mal byt s pestovanim byliniek (mäta, salvia, medovka, stevia, chilli) s ich naslednym predajom. chcel by som vediet, ci je to spravne "odvetvie" zaciaatku podnikania na dedine... som si vedomy, ze na tom zo zaciatku nezarobim, ale dufam, ze postupne sa mi zacne darit a zacnem pestovat kriky, popinave rastliny, stromy, atd.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    tak teda veľa šťastia. Zaujímavý spôsob, snáď by to malo vyjsť. Predpokladám, že na začiatok to nebudeš riešiť na s.r.o alebo živnosť.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jóžin z Bážin chcl by som zalozit lesnu skolku a nechcem si kvoli tomu brat uver... chcem zacat pomaly s obmedzenimi rastlinami a mnozstvom........ ale casom by som chcel riesit zivnost...
    ivka70 Casom? A ako chces predavat tie bylinky?
    Katy a R .. ako "babka kořenářka"
    jslancik žeby prebytky? alebo na inzerát.
    Jóžin z Bážin najprv by siom chcel medzi znamymi a postupne cez net...
      zbaliť

    IIla je offline (nepripojený) IIla

    IIla
    Myslím si, že je to dobrý nápad. Otázka však je, či máte predajné zručnosti, resp. potenciálnych odberateľov.



    Pri začatí podnikania sa Vám možno zídu informácie z nasledujúceho článku:

    http://www.podnikajte.sk/start-podni...i-rolnik.xhtml
    Naposledy upravil IIla : 26.05.15 at 15:14 Dôvod: pridaný link
    Jóžin z Bážin dakujem za stranku... chcem zacat s tymi bylinkami a postupne zalozit lesnu skolku.... najprv chcem ziskat potrebne skusenosti s pestovanim "lahsich" rastlin a postupne ziskat skusenosti s pestovanm stromov... a nechcem si zbytocne brat v banke uver... chcel by som kupit par semien zo stromocv mierneho pasma a v pripade uspechu zacat pestovat a predavat vo vacsom...
    marjankaj "lahsich" rastlin ="mariška"?
    No len aby si nenarazil

    Podnikanie popri zamestnani

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.