Zavrieť

Porady

Pri telefonovaní ma nepočuje druhá strana.

Dobrý deň, Vedel by mi niekto poradiť prečo ma nepočuje druhá strana pri telefonovaní?
Pri telefonovaní cez skype ma počuje každý, avšak keď mi niekto zavolá cez operátora, alebo volám ja niekomu tak ma druhá strana nepočuje. Problém sa stáva sporadicky. To znamená, že mi to normálne funguje, potom napr. 3 dni mi to nejde, potom znovu ide a stále dokola. Neviem si s tým rady a všetky voľby pri hovore mám nastavené na maximum.Skúšal som aj reštart telefónu no nepomohlo. Telefón bol už raz s týmto problémom v oprave a prišiel s vyjadrením, že bol prečistený mikrofón. Tak nechápem kde je chyba, cez skype ma počuje každý ale cez operátora to blbne. Operátorom to určite nie je a neviem ani o tom, že by s5 mini používal iný mikrofón na skype a iný na normálne hovory. Telefón mám S5 mini, Android verzia 4.4.2, operátor Telekom. Za každú odpoveď ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stefan_k je offline (nepripojený) stefan_k

    stefan_k
    Ale ano moze to byt operatorom. Tento problem riesi viac ludi. Bud nepocut niektoru stranu alebo je zvuk plechovy a uplne nezrozumitelny. Skus nejaku dobu pouzivat inu SIMku v tom telefone od ineho operatora

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aby bolo jasné - Skype je iný spôsob komunikácie cez internet. Vraví sa tomu aj P2P spojenie (peer-to-peer) - je to dátová komunikácia.
    Cez operátora je to však iné spojenie - mobilnými sieťami (rádiovými) GSM a tie má pod palcom (svoju sieť) operátor.
    Takže chyba bude buď v Samovi Sungovi, alebo v T-debiloch.....

    Pri telefonovaní ma nepočuje druhá strana.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.