Zavrieť

Porady

Vypadávenie zvuku na NB.

Raz som pozeral na na NB jedno video, ktorého pointou bol test počutia zvuku v rôznych frekvenčných pásmach (od najnižšieho po najvyššie). Samozrejme, že sa mi nechcelo čakať na všetky frekvencie, tak som to video preklikol ku koncu (vysoké) a zrazu mi vypadol zvuk (potom som si nižšie všimol koment, aby som ku koncu stíšil zvuk aby mi neodpálilo repráky ) No a problém je, že odvtedy ak počúvam hudbu, alebo pozerám film alebo hocičo, čo má zvuk, tak zvuk ide cca 2-3 minúty potom vypadne. Musím úplne vypnúť film alebo hudbu aspoň na minútu a potom zvuk ide, ale opäť sa to po cca 2-3 minutách všetko opakuje. Tak chcem vedieť, či sa niekto s niečim podobným nestretol a ako to vyriešil. Ale mám pocit, že tento stav je už nezvratný Ďakujem P.S. ak pripojím externe reproduktory/slúchadlá tak všetko funguje ako má.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Skús len preinštalovať ovládače zvuku pre základnú dosku (alebo pre tvoj NB).

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Alebo miesto preinštalovania - odober zvukové zariadenie zo systému. Reštart NB -po nábehu bude OS zistený nový HW a nainštalije pre neho ovládače - spočiatku hľadá na nete, ak nenájde, OS ná v sebe implementované ovládače - stačí vybrať výrobcu a potom typ a pokračovať podľa pokynov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sonic99 Tak preinštalovanie ovládačov nepomohlo Mne to skôr pripadá ako keby odišli reproduktory. Najprv idú normálne a po čase (asi keď sa zohrejú, alebo ja neviem čo) tak proste prestanú. Keď si trocha oddýchnu tak opäť trochu idú.
    misoft Nuž - "keď sa zahrejú" - to je pre mňa novota. Repráky buď idú dobre, idú zle, neidú (teda neprehrávajú). Ak by to boli klasické repráky el.mag. s membránami a cievkou) - tak by som to aj pochopil. V noťasi sú len dve možnosti idú, neidú. Pre obmedzený priestor sú tam piezo repráky. Takže len dva stavy. Medzistav neexistuje.
    Podozrenie padá na zvukovku.
    sonic99 Ako jasne ze repraky sa neprehrievaju ☺ Myslel som to obrazne. Ako potom je mozne ze ked pichnem sluchatka tak zvuk ide v pohode aj 3 hodiny ale ked ich odpojim a idu iba repraky tak idu v takom rezime ako som uz spominal?
      zbaliť

    Vypadávenie zvuku na NB.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.