Zavrieť

Porady

Identifikácia chrobáka v domácnosti

Dobrý deň, v domacnosti sa mi vyskytuje tento chrobák premnožil sa pri zabití puká viete mi poradiť? Vopred dakujem za odpovede
11414548_1110138008999529_2035634496_n.jpg  
11355440_1110058402340823_761481386_n.jpg  
1/1
buchač Keď sa ho dotkneš, tak sa dá do polohy na klbko, ako ježko ?

Ak hej, tak som sa tým chrobákom stretol. Vyskytuje sa pod kameňmi alebo pod drevom, kde je vlhkejšie prostredie.
Pár som ich už vymákol aj ja...dostali sa mi do chalupy a večer idú za svetlom.

Ale aký je názov chrobáka, to teda neviem. Ale zišlo by sa vedieť, hlavne kvôli opatreniam
marjankaj Puká? Tak to musí byť smradu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    buchač To nie je on. Teda v porovnaním s mojim popisom.
    lujza.j Myslim,ze je...je to bezny chrobak v domacnosti....vlezeny je v potravinach....zerie prutie,susene ruze...a vlezie aj do toho co ho zabije je to debil

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    oživujem tému.... našla som podobné témy... vybrala som si túto...mám podobné chrobáky byte.... našla som ich v potravinách - prederavené staré rožky... a koreniny.... včera som upratovala.... zdroj zlikvidovala...., ale stále sa ešte objavujú... lozia po stene... skáču aj lietajú... sú malé hnedé drobné.... skúšala som aj fotiť.... ale ani zoom nestačil na zachytenie.... skúšala som makro, ale vypovedala baterka.... možno neskôr...neviem, či idú za svetlom..., keď sa dotkneš hodia "post mŕtveho chrobáka".... za predpokladu, že ich človek pri dotyku nezabije a dotkne sa ich tak padnú... a potom sa znova zaktivujú.... vidím to len tak ,že budeme striekať.... len neviem čím.... moľa to nie je...
    Naposledy upravil Kabaka123 : 18.09.15 at 15:19
    Peggynka Chcela som dať pod teba,nepodarilo sa - kuk,ale tieto nelietajú
    http://www.skudci.com/vrtavec-plstnaty
    13 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 toto nie je on... tento vyzerá podobne ako na tej fotke... podlhovastý...
    Peggynka Dám ti na výber : http://www.skudci.com/cervotoc-spizni
    Kabaka123 áno toto som už pozerala ... stále študujem...je dosť možné že to pôjde aj zo stupačky....
    Kabaka123 aj tu je taká podobná foto....až nato, že som ich nenašla v utierkach a papieri....

    http://www.porada.sk/t92552-zvlastny...omacnosti.html
    Peggynka Zober cobru a postriekaj.
    lujza.j sú aj horšieteraz som s iným druhom bojovala....nestriekam....nikdy....už ked všetko bolo fuč-som si myslela....zbadala som v skrini perníkový domček
    bola som v ikea a kúpila....
    http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/ca...20151_idst19a/
    Kabaka123 ja mám tiež všetko uskladnené v uzavretých nádobách... len sa mi vypomstil odložený suchý rožok na strúhanku... našla som ich prederavené...
    Peggynka Lui,myslela som v stúpačke striekať a uzavreté nádoby...áno,ale keď si to donesieš z obchodu,nepomôže,budú vo fľaši.Prevencia-kontrola všetkého hneď
    Kabaka123 tak Cobru... ok vyskúšam... ešte stále ich zabíjam.... svine jedny...
    lujza.j ja som ich mala v nenačatej ryži...a veci tiež v nádobách.....v orechoch ,musli,piškotoch...
    Kabaka123 tak najnovšie som ichnašla v múke... ale už ich nevidím vychádzať v takých húfoch, len kde tu jeden.... tak uvidíme... ten môj je potravinový
    lujza.j v čajoch,čokoláda,strúhanka....
    lacotinka chrobákový čaj = fuj (nepijem ani obyčajný)
    múka,vajce,strúhanka,chrobák = štvorobal na rezne
      zbaliť

    Identifikácia chrobáka v domácnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.