Zavrieť

Porady

Vypocet vymeriavacieho zakladu

prosim o pomoc mzdarky, ci by mi vedeli vyratat vymeriavaci základ za 3dni / rodicovska dovolenka mi konci piatok 28.8., sobota - nedela a pondelok 31.8.2015 idem do prace. Hruba mzda bola 900eur/mesacne. Koncim PP dohodou k datumu 31.08.2015 + zvysok dovolenky mi bude preplateny. / potrebujem zistit, ci mam narok na maximalnu podporu a teda presnu sumu vymeriavacieho zakladu na jej vypocet /

doplnenie - mam 33dni dovolenky a preplatia mi celu, nakolko len 1den si miniem a teda len toho 31.8

Velmi pekne dakujem
Naposledy upravil zuzanaluky : 17.06.15 at 12:05
3 komentárov     zbaliť
brčko Nenapísala si podstatné, kolko dní dovolenky ti preplatia, takto nič nezistíš. Nejde ti o hrubú mzdu, ale o vymeriavací základ, tj. ak vela dovolenky, tak môže prekročiť maximum, ktoré je na den v auguste 4120eur:31=132,9eur, Náhrada mzdy za dovolenku bude priemer za min. štvrťrok (nechce sa mi rátať, priznávam), ale dá sa zhruba 900:21,74=41,40eur
zuzanaluky doplnila som do textu
zuzanaluky a este..., ja som bola na rodicovskej, takze plat som nemala... U mna je dolezite to, ze 28.8 ma dcera narodky, je to piatok, dalsi den mam nastupit do prace, ale je sobota, potom nedela... a teda naozaj nastupim do prace az pondelok, aj ked to budem vlastne cerpat 1den dovolenky. Neviem ako sa mi bude ratat vymeriavaci zaklad... ked je tam sobota a nedela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Mzdárky, prosím odpoviete jej? Ja nechcem zatial, lebo som jej už odpovedala a poradila spýtať sa u mzdárok, lebo sa vyskytla aj iná odpoved

    Vypocet vymeriavacieho zakladu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.