Zavrieť

Porady

Doplnok ODF plugin - portable verzia?

Existuje doplnok ODF plugin bez potreby inštalácie, portable verzia? Hľadala som, nenašla som. Alebo existuje aj iná možnosť bez inštalácie, aby som v ms office 2003 mohla otvoriť dokumenty z Open Officu? ?

VYRIEŠENÉ....
stiahnutý Libre Office portable v slovenčine... netušila som že open a libre office majú aj prenosnú verziu..., hlavne, že funguje...
Naposledy upravil Kabaka123 : 26.09.15 at 17:34
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Plugin musí byť súčasťou samotnej aplikácie - teda sa musí do aplikácie integrovať. Takže sa musí inštalovať.
    Skús aj toto http://sourceforge.net/projects/odf-converter/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 toto som našla...
    misoft Len na okraj.... ešte furt funguješ na M$ office? Tento moloch som dáááávno zavrhol.... keď začal žrať z pamäte... Open Office i Libre Office sú dôstojná náhrada za M$O a navyše sú "tailanske" - satarmo....
    Kabaka123 áno fungujem na ms office... lebo v práci je ms office.... hoci aj doma máme ms office... mohli by sme mať open alebo libre...,ale som konzervatívna a som zvyknutá na prostredie... hoci som dosť rozčúlená, že novšie ms office 2007 - 2013 sú prekopané... čo bolo zlé na ms office 93-2003?
      zbaliť

    Doplnok ODF plugin - portable verzia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.