Zavrieť

Porady

Uctovna zavierka za rok 2014 schvalenie

Dobry den uz som tu cosi nasla ohladne tejto temy ale potrebovala by som trochu upresnit. Podali sme dp dna 25.03.2015 len zostavene nie schvalene.chapem spravne ze najneskor do 30.10.2015 musim poslat cez portal danovej spravy neschvalenu uctovnu zavierku? Posielam len oznamenie alebo aj vykazy? A v pripade ze sme schvalili uct zavierku 01.10.2015 tak poslem len oznamenie o schvaleni do 06.10.15? Neschvalenu pred tym nemusim poslat? A akou formou resp na akom tlacive? neposielam elektronicky ale listovou formou. V pripade uvedeneho datumu scvalenia 1.10 neprekrocila som nijaky datum? Dakujem
Naposledy upravil Gabika1 : 04.10.15 at 10:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KloferHladny je offline (nepripojený) KloferHladny

    KloferHladny
    Ak je schválená a do termínu schválenia sa nič v Hlavnej knihe nezmenilo, potom podať iba Oznámenie o dátume schválenia už podanej UZ (UZ nie je potrebné opätovne podávať) Na portáli FS je jeden formulár "Oznámenie o dátume schválenia UZ"

    Uctovna zavierka za rok 2014 schvalenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.