Zavrieť

Porady

Kde zoženiem funkčný MS Access 97?

Potrebujem v ňom spracovať 1 súbor a ja mám už MS 2010
misoft Súbory zo starších verzií programu by mali byť spätne kompatibilné v novej verzii programu. Akurát len nastaviť novú verziu programu, aby prijala súbor starej verzie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    Otázku nechápem. Vyššie verzie produktov MS vedia pracovať so súbormi vytvorenými s nižšími verziami programu.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Benko Keď spúšťam súbor vo formáte 97, napíše mi, či chcem konverziu na vyššiu verziu. Ak dám áno - už mi zostane vo vyššej verzii. Ak dám nie, tak môžem len upravovať, ale nič nevytvárať ani dotaz. Môj súbor je súčasťou inej agendy, ktorá je celá vytvorená vo formáte 97. Ak by som jeden súbor z nich uložila vo vyššej verzii, tak by mi to nefungovalo ako celok. Preto som hľadala starú verziu, že upravím súbor v nej. Potrebovala som pridať záznamy cez pridávací dotaz. Ale už som našla aj iný spôsob ako si pomôcť.
    Ďakujem za ochotu.
    karakul .... môžeš to uložiť aj vo formáte 97 (uložiť ako...)
    Kabaka123 ako hovori karakul cez- uložiť ako- to ide
    Benko ďakujem
      zbaliť

    Kde zoženiem funkčný MS Access 97?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.