Zavrieť

Porady

Neviem sa dostať do Google Play

Včera som si kúpila tablet Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus. Je na ňom nainštalovaný Android 3.2 a Market 3.3.12. Po spustení Marketu mi napíše: "Aplikácia Market (proces com.android.vending) sa neočakávane skončila. Skúste to znova." a dá mi dve možnosti: "Vynútiť zatvorenie" alebo "Správa". Viete mi niekto poradiť čo s tým?
6 komentárov     zbaliť
misoft Tak tam choď cez prehliadač, ktorý máš v tablete (istotne je tam nejaký predinštalovaný) - len zadáš toto: https://play.google.com/store - potom sa klasicky prihlásiš Google účtom a môžeš pokračovať.. i sťahovať. Alebo priamo stiahnuť aplikáciu na priamy prístup do Google Play: http://www.androidapksfree.com/apk/g...sion-download/ a nainštalovať v tablete (čo je v podstate to, čo máš teraz, len sa to volá inak. Mimochodom - tiež riadne staré a neaktualizované - už je verzia 6)
Mimochodom - zubaté koliesko (Nastavenia) - Systém - Informácie - Aktualizácia systému - Kontrola aktualizácie. Pretože je tam stráááááášne starý Android. Pokiaľ nájde pre tento tablet novší Android (napr. 4.4.2) - zakualizuje sa celý Android a možno potom pôjde i ten Market....
Wood Star Na stránke play.google.com mi napísalo, že "Tento prehliadač už nie je podporovaný, prístup do služby Google Play získate pomocou aplikácie Obchod Google Play" a som zase na začiatku. Aktualizáciu androidu som už skúšala, ale nenašiel žiadne aktualizácie. Ešte vyskúšam ten druhý spôsob, potom sa ozvem ako dopadlo.
Wood Star Skúsila som aj tú druhú možnosť. Google play sa podarilo nainštalovať, ale nejde z neho nič stiahnuť. Vypisuje to chybu pri načítavaní zo servera (RPC:S-7:AEC-7LT7M-PPII-GF5ZIJ).
misoft Tak asi je chyba u nich. P.S. i ja som teraz mal problémy pri aktualizáciách aplikácii na tablete.
Wood Star Už je to vyriešené. Išla som s tým do obchodu kde som to kúpila a pánovi na reklamačnom oddelení sa po piatich hodinách podarilo aktualizovať aj android aj google play. Ešte som to nestihla všetko poskúšať, ale na prvý pohľad sa zdá, že všetko ide.
misoft Problém? Ak ti tento prehliadač ešte umožňuje prístup na net - stiahni si napr. Google Chrome, alebo Firefox pre Android. Pokiaľ ta nepustí na Google Play - vyhľadaj napr. Firefox for android apk - nájde stiahneš do tabletu, potom na stiahnutý súbor *.apk stačí poklepať a odsúhlasiť a nainštaluje sa iný prehliadač - nový, aktuálny. A potom by si sa už na Play Google mal dostať.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

thriler1011 je offline (nepripojený) thriler1011

thriler1011
Ako prvé:
V nastaveniach Androidu -> Zabezpečenie -> zaškrtni Neznáme zdroje (Unknow sources). (DÔLEŽITÉ!!!)

Metóda 1:
Stiahni si Google Play cez pôvodný internetový prehliadač v tablete:
http://www.apkmirror.com/apk/google-...69707-release/

Otvor ho cez históriu sťahovania v prehliadači, alebo cez oznámenie, ktoré by ti malo vyskočiť v paneli oznámení, alebo cez Správcu preberaní (aplikácia, ktorú by si mala mať nainštalovanú pôvodne v tablete).


Metóda 2:
Stiahni si Google Play cez PC:
http://www.apkmirror.com/apk/google-...69707-release/

Prenes si stiahnutý .apk súbor do tabletu (z PC) a nainštaluj.

Keď nepoznáš žiadny spôsob, ako tento súbor nájsť a otvoriť (napr. na SD karte - podľa toho kde si si ho v tablete uložila), môžeš si ho do tabletu poslať cez Bluetooth (napr. z PC alebo iného tabletu/mobilu, na ktorom máš nainštalovaný nejaký file explorer / prehliadač súborov). Totižto po prijatí súboru cez Bluetooth by ti malo vyskočiť oznámenie, cez ktoré si tento súbor vieš otvoriť.
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Wood Star Takto to vtedy tiež nešlo. Google play síce nainštalovalo, aj sa dal otvoriť, ale nedala sa z neho stiahnuť žiadna appka. Problém bol asi v tom, že aj android bol veľmi starý.
thriler1011 Android 3.2 veľa aplikácií nepodporuje, ale tie by sa automaticky v obchode nemali zobrazovať. Rád by som vedel, ako presne vyzeralo to, keď ti nešla stiahnuť appka (error code alebo niečo, čo ti vypísalo po neúspešnom stiahnutí).
Wood Star Napísalo to chybu pri načítavaní zo servera (RPC:S-7:AEC-7LT7M-PPII-GF5ZIJ)
thriler1011 Byť tebou by som skúsil v Nastaveniach - Aplikácie - Všetky vymazať dáta pre tieto aplikácie: Download Manager (Správca preberania), Obchod Google Play, Služby Google Play, Google Service Framework
Keď nepomôže, skús vymazať svoj účet google z mobilu a znovu ho tam dať.
  zbaliť
Skúste stiahnuť súbory apk z externého zdroja a nainštalovať

Neviem sa dostať do Google Play

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.