Zavrieť

Porady

Môžem kúpiť používanú ERP ?

Rada by som sa informovala, kedže na bazare/bazosi ludia predávajú ich ERP ktoré boli odhlásené z dôvodu zrušenia živnosti, môžem si ja takúto pokladnicu kúpiť, následne registrovať a používať pri svojej živnosti? Ake náležitosti to môže obnášať?ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Áno, môžeš si ju kúpiť a dať "vynulovať, vyčistiť" nastaviť a registrovať ...bude ako nová . Servis ti dá novú knihu, registrovanú ..všetko potom ide ako pri novej kase
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peter Čičko Mičuch Dakujem pekne . Teda ak som správne pochopil, po kúpe takejto odhlásenej pokladne sa mi v servise postarajú už o všetky potrebné záležitosti, ano?finančne sa to oplatí alebo nemáte s tým skúsenosti? Ďakujem
    mareko Áno, je to tak. Mám s tým skúsenosť, no bolo to dávno, nepamätám koľko. Vtedy sa to samozrejme oplatilo. Servis poskytne informáciu o cene za preregistráciu pokladne aj telefonicky.
    Peter Čičko Mičuch Na základe Vašej pomoci som sa skontaktoval s jedným pánom , ktorý robí servis a vie mi poradiť aj všetko vybaviť ešte raz ďakujem
    mareko Nie je za čo, s radosťou
      zbaliť

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    Môcť môžeš
    Ja osobne by som starú registračnú pokladňu nekupovala nakoľko sú neustále zmeny v nárokoch na registračné pokladne musia spĺňať určité parametre -podmienky, ktoré tie staršie už pomaly nemusia ani stíhať.
    Nevyužívam registračnú pokladňu
    Pre mňa platí a samozrejme ostatný s tým nemusia súhlasiť
    Nie sme taký bohatý aby sme kupovali lacné veci.
    Peter Čičko Mičuch až takú starú som nemyslel, r.v. tak 2015 možno 14 s platným certifikátom. Na internete ich je veľa a našliel som servis v ZA ktorý mi je ochotný poradiť. Teraz je hlavné koľko všetky tie náležitosti okolo budú stáť
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Naša firma ušetrila kopec prachov tým, že tržby evidujeme cez daňový úrad on-line, čiže nepotrebujeme fyzicky REG.POKL.ako takú+servis =rozumej peniaze okolo toho / pre naše potreby to stačí /treba zvážiť koľko tržieb do mesiaca je potrebných.../
    Peter Čičko Mičuch Podľa info, ktoré som si pozisťoval ja ju budem potrebovať
    Ingrid Ondruskova áno väčšina firiem potrebuje kasu ale ide o to, koľkokrát do mesiaca berieš cash, ale asi podnikáš v maloobchode a máš denne 100 zákazníkov.. O.K. .vtedy je najlepšia klasická reg.pokl.

    Môžem kúpiť používanú ERP ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.