Zavrieť

Porady

na 256 gb usb kluc stiahnem cca 5 gb poloziek dalej mi uz nic neulozi preco?

teda aj ulozi ale uz nejdu prehrat
Naposledy upravil chemosvit : 27.04.16 at 17:29
bodliak Kolko stál ?
misoft Ešte napíš, že si ho kúpil niekde na Bazoši a je to potom jasné.... FAKE 256GB flash disk, v skutočnosti 4GB.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    LEbo je vadný. Môžeš skúsiť nejaké diagnostické softvéry, ktoré ti ho otestujú, ale ak sú raz sektory vadné, tak ich nič neopraví. Tiež je možné, že kapacita je len fingovaná a skutočná kapacita je len tých pár GB.

    Treba ho reklamovať. Kde si ho kúpil? A hlavne, ako bodliak napísal - koľko stál? Lebo takéto kľúče stoja aj cez 100 EUR
    Naposledy upravil Chobot : 27.04.16 at 21:00

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    teda aj ulozi ale uz nejdu prehrat
    Čiže podľa sa dá usudzovať, že ide nejaké média...film alebo hudba.
    Kľudne môže byť potom chyba úplne niekde... v PC, v prehrávači.
    Alebo ide o taký formát súborov, ktoré proste Tvoj prehrávač nevezme...

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Odkial je ten kluc? 256GB moze byt fingovanych, kluc je fake, realna kapacita je 4GB, ale je upraveny, aby ukatozoval ze ma 256GB, ale ako nahle nahras viac ako 4GB, neulozia sa, lebo neni kam
    misoft Dobre píšeš, ale poopravím ťa trochu: Ono bude nahrávať (ukladať) i viac, lenže to čo už bolo uložené predtým, bude prepísané tým posledným..... A OS bude ukazovať, že uložilo všetko.... ale nebude tam skoro nič....

    zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

    zolik2001
    Podla mna je to fake. A 256Gb kluc by som nikdy nepouzival na citlive udaje. Kedykolvek o to mozes prist a nik ti to nevytiahne. Je to dobre na prenos dat no nie na archivaciu. a Ked ti dokaze vziat iba 5Gb z 256 tak uz vobec by som k tomu doveru nemal aj keby po formatovani nabehol.

    na 256 gb usb kluc stiahnem cca 5 gb poloziek dalej mi uz nic neulozi preco?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.