Zavrieť

Porady

Tunisko

Dobrý deň,
máte niekto skúsenosti z dovolenky v Tunisku?
skusala som hladat na porade ale akosi bezuspesne.Viete niekto poradit?
Konkretne hotel Panorama v casti Sosse.
Usporiadat
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Chobot ďakujem asi sa rozhodneme pre Tunis. A na Djerbe si bol?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

renča1
Chobot ďakujem asi sa rozhodneme pre Tunis. A na Djerbe si bol?
Nie, nebol. Ale predpokladám, že to bude veľmi podobné Tunisku, akurát je to o niečo drahšie. Podľa štatistík som videl, že je tam o pár stupňov teplejšie a aj more tam má o jeden stupeň viac.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Este ma napadlo - dobre si rozmyslite termín dovolenky, hlavne ak máte malé deti. Dospelý si rád cez obed pospí ...
My sme boli na prelome máj/jún . Napriek tomu , že Tunisko je moja srdcovka, júl/august by som tam neišla.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
No a práveže posledný júl. a prvý augus.týždeň plánujeme ísť do Tunisa. A prečo nie v tomto období? My deti zatiaľ nemáme.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Johanka
Este ma napadlo - dobre si rozmyslite termín dovolenky, hlavne ak máte malé deti. Dospelý si rád cez obed pospí ...
My sme boli na prelome máj/jún . Napriek tomu , že Tunisko je moja srdcovka, júl/august by som tam neišla.
S pivom v ruke a nohami vo vode sa dá zvládnuť akákoľvek horúčava.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Tak pokiaľ len horúčava zohráva rolu z dôvodu ísť, neísť do Tunisa v tom období, tak mne osobne to neprekáža.
0 0
filka filka

filka je offline (nepripojený) filka

My ideme tiez vtedy-koniec jula zaciatok augusta...
Pri mori sa ta horucava znasa uplne inak ako niekde v panelaku nemam pravdu?
A deti tiez este nemame,tak hadam to zvladneme:-)
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Áno pri mori to je úplne iné. Takže hotel Panorama stredisko Sousse. My ešte hotel nemáme vybraný chceme ísť last minute. Takže ešte stále hladáme, rozhodujeme sa atd... Na koľko dní tam idete?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

filka
My ideme tiez vtedy-koniec jula zaciatok augusta...
Pri mori sa ta horucava znasa uplne inak ako niekde v panelaku nemam pravdu?
A deti tiez este nemame,tak hadam to zvladneme:-)
Ak ešte nemáš deti a nie si viazaná na hlavnú prázdninovú sezónu, tak by som Ti doporučil ísť do Tuniska v septmebri.

Pokiaľ bol náš syn skôlkar, tak sme tam boli 2x vždy v plovici septembra. Cenovo je to o 10-20% lacnejšie, more nehorázne vyhriate, teploty sú tam stále cez 30 st. a ľudí pomenej. Na službách rozdiel nie je, lebo pre nich je sezóna až do novembra, kedy tam začnú chodiť nemeckí penzisti na prechádzkové pobyty.

Budúci rok plánujem radšej syna vypýtať na týždeň zo školy a ísť tam v septembri. Tento rok sa chystáme do Chorvátska.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
My sme boli pred tromi rokmi v druhej polovici septembra a pre dvoch vyšiel last minute 22 tis.
Dokonca našich spoludovolenkárov len 17 tis.

Ale ten hotel bol klubový, volal sa Samira v Hammamete. Podľa toho to tam aj vyzeralo.
0 0
katti katti

katti je offline (nepripojený) katti

Ahojte.
Ja chodím do Tunisu každý rok. Neviem si predstaviť leto bez dovolenky aká je tam. Chodím do Sousse. Boli sme už v troch hoteloch. Hana beach, Marhaba a Marabout. Marabout má len 3* ale mne sa páči najviac. Strava je tam super. Pláž je len pre hotelových hostí, lehátko máš dva metre od mora a domorodcov tam strážna služba nenechá ani sekundu.
Mesto poznáme ako svoju dlaň a nikdy sa tam nenudíme.
Ak máš rada nočný život a rada sa zabavíš na diskotéke tak tam ich máš neúrekom.
Môžeš ísť taxíkom do Monastiru alebo Port El Kantaoui a uvidíš dve veľmi pekné mestá.
Ale ak ti môžem poradiť tak hotel Panorama asi nebude ten najlepší. K pláži to máš dosť ďaleko a hlavne cez rušnú križovatku. Odporúčam ti radšej hotel priamo na pláži. Je ich tam dosť a dá sa vybrať.
Bola som aj v Egypte. Ak sa chceš pozrieť na kultúru tak asi je lepší Egypt ale na zábavu je lepší Tunis.
Nemusíš sa báť chodiť aj mimo areál nič sa ti tam nestane, policajti sú na skoro na každom kroku a mesto nie je zase až také hrozné. Samozrejme sú tam aj časti kde to nie je najkrajšie ale dá sa to prežiť.
Dúfam, že zažiješ krásne chvíle a budeš spokojná.
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

Bol niekto na Tabarke? Môhol by mi niekto opísať ako bolo? Doporučiť hotel , ktorý patrí medzi najlepšie? Iba jedna cestovka a to CK Azur Reisen ponúka Tabarku, dosť zlého som na nich počula, ak máte niekto skúsenosti môžte prispeť príspevkom?
0 0
filka filka

filka je offline (nepripojený) filka

No dovolenka je uz zajednana,to som nechala na mojich svagrovcov,takze j auz zistujem len nazory dodatocne:-)
Dufam,ze Panorama nebude az taka hrozna...Ideme na 8 dni,inak sa nam nedali sklbit dovolenky-ideme totiz viaceri.
Dakujem za prispevky vsetkym.
Odchadzame 28.7. tak po prichode sa podelim o zazitky.
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

Skús www.invia.sk a daj si recenzie hotelov snáď to tam nájdeš!
0 0
Dass Dass

Dass je offline (nepripojený) Dass

Ja som sa z Tunisu vratila v piatok. Bola to taka polovicna hroza. Davajte si pozor na cestovku . Nas cestovka Best Reisen oklama a mam pocit, ze az podviedla. Mali sme ist do Hotela El Hana Beach 3* v Sousse a presunuli do Club hotela Skanes Rivage 3. Na pol ceste medzi Sousse a Monastirom v Clube 3000 pre dochodcov z Francuzska. Ubytovanie az po zmene dobre - cistota na izbe velmi dobra /denne ciste uteraky/ ,cista plaz, jedlo hruza, jedalen pod holym nebom na stoloch a stolickach z PVC, pod nohami macky, nad hlavou hrdlicky. More dobre aj plaz cista - lehatka a slnecniky v cene. Animacne programy len po francuzsky, bar o nicom, bez cerstvych dzusov a bez arabskej kavy a bez ponukoveho listka. Takze vybrali sme si podla doporucenia kamaratov mesto a boli sme od neho vzdialny 12 km. Nic moc. A na margo cestovky - Medina CK a Best Reisen ako som sa doma dozvedela ma jedneho majitela a my sme sa stali len dalsou obetou tohto tiez podnikatela.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som bola prvý raz na dovolenke na Djerbe v 3* hoteli s polpenziou a bola to hrôza. Našťastie ten hotel hneď na druhý rok prestala cestovka ponúkať. Bolo tam veľa čechov a slovákov a všetci sa na stretnutí s delegátkou na niečo sťažovali. Vtedy som si povedala, že do Tunisu už nikdy viac. Náhoda zapracovala a ja som sa o rok ocitla v Tunise. Bolo výborne. Hotel sa nachádzal v mestečku Mahdia, bol tiež 3* , ale s all inclusive . Keď som to raz skúsila, musím povedať , že v týchto krajinách by som už iné nebrala. Od svojej dovolenky na Djerbe si dávam veľký pozor pri výbere hotela. V katalógu to vyzerá vždy veľmi pekne a skutočnosť býva úplne iná. Keď si niečo vyberiem ,skúsim si na internete nájsť recenzie a hodnotenia hotelov. A podľa toho sa potom riadim. Odvtedy som nebola nespokojná.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Chobot
Tento rok sa chystáme do Chorvátska.
A kam do Chorvátska sa chystáte?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Marína
A kam do Chorvátska sa chystáte?
Ideme autom do Baška Vody, hotel Urania.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Môj znamy bol na Tabarke v 4* all inclusiv. Hovoril, že nikde inde už nepojde tak bol spokojný. Bohužial meno hotela som zabudol. Bolo to teraz v júni.
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

DanielaSĽ
Tunise. Bolo výborne. Hotel sa nachádzal v mestečku Mahdia, bol tiež 3* , ale s all inclusive .
Nebol to náhodou Thapsuss???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať